Genital bölge koyuluğunu lazerle renk açtıran var mı ?????....

twett

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2011
7
0
Kızlar ben daha önce labioplasti ameliyatı yaptırmıştım...ameliyatımdan memnunum fakat renginde koyuluk var acaba beyazlatma işlemi yaptırsammı aranızda beyazlatma işlemi yaptıran var mııı?????

Kızlar ben daha önce labioplasti ameliyatı yaptırmıştım...ameliyatımdan memnunum fakat renginde koyuluk var acaba beyazlatma işlemi yaptırsammı aranızda beyazlatma işlemi yaptıran var mııı?????

Beyazlatmak için krem kullanan bi arkadaşım var ve işe yaradığını söylüyor. Her Lazer epilasyon sonrası sürüyormuş

ablacım lazeri bilmiyorum ama bir tanıdığımız baticcon sürüyordu karalığını alması için ve işe yaradığını söylüyordu ne derece doğru bilmiyorum ama.

Ben ergenliğimden beri jilet kullandıgımdan kararma olmustu cildiyeye gittim doktor renk açıcı leke kremi verdi bilindik bi krem ismimi vermem doğru olur mu bilmiyorum. Çok düzenli kullanamıyorum ama fark ediyor sanki açıyor az da olsa koyuluğu çok belli olmasa da. Cildiyeye git derim kremle sonuç alamazsan lazere başlarsın hem doktora da sorarsın lazeri daha güvenilir bilgi alırsın

Konu dıkkatımı cektı kızlar. Oyle bı sorunum yok ama bebe pudrası iş gormezmı

alexandrıte lazer epilasyon acıyor 4 5 seansda bendede vardı gıttıgım yerde eskı ten rengıne gerı dondu ıstersen oraya git

Beyazlatmak için krem kullanan bi arkadaşım var ve işe yaradığını söylüyor. Her Lazer epilasyon sonrası sürüyormuş

Canım sana katılıyorum bir arkadaşım da krem kullanmış ve memnun kalmıştı.

Canım nasılsın ...herşey yolunda mı? Lazerle açılıyomuş ben Ebru hanımdan duymuştum ... Sen de Ebru hanıma labioplasti olmuştun yaa. Ona bi sorsana canım...ben de merak ettim!

Naptın canım senden haber bekliyorum ona göre yaptırcam

Sculpture adında bir güzellik merkezi var etilerde orada yaptırdım ben lazer ile genital rengi açtırma uygulamasını çok da memnun kaldım tavsiye ederim.

X