genital bölge koyuluğu için bir umut belkide...

ha ha ha ha olsun yeter yaaa
Valla aslinda cok sey getirmek istiyorum ama su valiz olayi canimi cok sikiyor benim, yanimizda belli kg getirme hakkina sahibiz,bir de cok daginik yerlere gdiecegim , o yuzden(neyse simdilik seni bunla kandirayim, insallah ileride, burada bir milyon dukkani derler ya turkiye de,:)) ne alirsan bir lira, ha burada oralara gider sana bir lira.ik seyleri toplar gelirim

Filipin mali o yuzden heryerde vardir sanirim. Siz alibaba ya vs de bakin orasi daha da ucuzdur

çikolata getir gebertirimmm senin damatta sever onun kardeşideee

çikolata getir gebertirimmm senin damatta sever onun kardeşideee
Ahhahahhaa getirmem Vallahi bak. Cikolata nedense ucaktan indikten sonra 1 saat ya dayaniyor ya dayanmiyor , hepsini kim yiyor hic anlamiyorum, gecen eglisimde bir valiz getirdim yanimda yemin ediyorum z5. Gun hic kalmamsiti, ben mi yedim yoks abaskalrai mi bilmiyorum Iyi hadi getireyim cikolata ama sana kalir mi bilemem, en zor zaptettigim sey cikolata, sabun u yeme ihtimalim yok

ha ha ha ha yaaa kızlar bana özel çanta ile getirmişti almanaydan bide fransadan kimseye gitmedim amme onların yanından ayrılmadım hastaneden eeee çikolata sabunu kolla gebertirim

ha ha ha ha yaaa kızlar bana özel çanta ile getirmişti almanaydan bide fransadan kimseye gitmedim amme onların yanından ayrılmadım hastaneden eeee çikolata sabunu kolla gebertirim
Sabunu yiyen olmaz korkma , cikolatalar sag kalirsa soz verecegim sana ama sag kalmama ihtimali yuksek(KK57:

Hmm peki. Peki bu şeyi ilgilendiriyor mu? Sizi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…