genital bölge koyuluğu için bir umut belkide...

Ondan bende cok korkuyodum, hala korkuyorum. Ama baslamadan once bir cok doktora danistim bi zarari yok dediler. Okadar derine etki etmiyormus. İnsallah bisey olmaz..:/

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım. bende çok duydum zararlı olduğunu çok iyi araştırın bence

merhaba kızlar aranıza yeni katıldım. bende çok duydum zararlı olduğunu çok iyi araştırın bence

Hosgeldin.. Cok doktora sordum ama bi zarari yok dediler. Hatta bu genitaldeki koyuluk icin cildiye bile lazeri onerdi.. Uzun vadede zarari olurmu Allah bilir aslinda. Arada bi kadin doguma kontrole mi gitsem diye dusunmuyor degilim

Hosgeldin.. Cok doktora sordum ama bi zarari yok dediler. Hatta bu genitaldeki koyuluk icin cildiye bile lazeri onerdi.. Uzun vadede zarari olurmu Allah bilir aslinda. Arada bi kadin doguma kontrole mi gitsem diye dusunmuyor degilim

hoşbulduk canım evet mutlaka kontrole git yaptırcaksanben de istiyordum ama duyduklarımdan sonra vazgeçtim. hem zararı olduğunu hem de yanıklar falan olabileceğini duydum yani olanlar olmuş:18:

hoşbulduk canım evet mutlaka kontrole git yaptırcaksanben de istiyordum ama duyduklarımdan sonra vazgeçtim. hem zararı olduğunu hem de yanıklar falan olabileceğini duydum yani olanlar olmuş:18:

Yanik bendede oldu son seansta, kabuk bagladi. Ama o bolge inanilmaz bi sekilde kendi kendini yeniliyor sanirim bepanthol falan kullandm 3-4 gune bise kalmadi.

tam olarak ne yazılıyo ya ben yazıyorum normal bi video çıkıyo

lazer bilmeyenin elinde korkunç bir silaha donuşebilir.. :))ancak ıyı bılınen yerlerde yapılırsa bölgede beyazlıkta oluyormuş..

Lazerle genital bölgede renk açtıran var mı kızlar? Ben düşünüyorum ne diyorsunuz?

Kojic sabun kullanin hem ucuz hem etkili, kremide var, ben aldim koltuk altimda denedim guzel sonuc

okey araştıracağım benimde sir ağdadan (sıcak sürüldüğü için )var hafifde olsa renk değişikliği, sağol arkadaşım
Bir sey degil arkadasim. Ben simdi senin icin bir tane sabun siparisi verdim eger yetisirse,yanimda getirecegim,yetismezse, dondugumde sana kargo yaparim olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…