genital bölge koyuluğu için bir umut belkide...

Canım benim, burada erkek organına benzeyen göğüsten vs. bahsedilmiyor ki, burada aslında estetik bir kusurdan da bahsediliyor gibi gelmedi bana.Anüs ve vajina etrafının koyu olmasıymış. E bu neredeyse herkeste böyle ki. Belki bu "problem" dediğiiniz şey bende de var, haberim bile yok, hi hiç de köyden yarın gelmedim yani, estetik nedir ne değildir biliyorum az çok. Yani benim kızdığım nokta, tüketim toplumunun bu durumu. Kimseye şahsında birşey demiyorum yoksa. Ama şu konuştuğunuz yazıştığınız konuya bi bakın allahaşkına.Herşeyi tüketmişsiniz de sıra buna gelmiş. Bu da tükenince neyle (hangi saçma sapan detayla) ilgileneceksiniz acaba?

sahip çıkın kızlar oranıza gidip de gelmemek var dönüpte bulamamak var delikafadulden

arkadaşlar aktarlarda cilt beyazlaştırıcı kremlerbulunuyormus ustelıkte yuzdeyuz dogal fıyatıda 3 tl ıle 10 tl arasında degısıyor bugun alıp denıcem ben ne kaybederızkı.

arkadaşlar aktarlarda cilt beyazlaştırıcı kremlerbulunuyormus ustelıkte yuzdeyuz dogal fıyatıda 3 tl ıle 10 tl arasında degısıyor bugun alıp denıcem ben ne kaybederızkı.

hadi ya. bu aktarlarda da yok yok. pirinç içeirkli bişey mi canım bi ona da bak. gelişmelerden haberdar et bi de olumunekankayizsmile

bakın şimdi arkadaslar ben aktara gıttım sımdı aktarda'' ARAB KIZI'' adı ıle satılıyor 3,5 tl fıyatı krem seklınde hanı eskı vazelın kutuları vardı ya kucuk pembe onun gıbı bı kutuda koyu kıvamlı guzel kokulu bı krem dırseklere yuze ve bahsı gecen bolgeye kullanılabılıyormus.ayrıca sıvılceler ve çilleri de yok edıyormus.prospektüsü arapca o yuzden kullanım seklı ve sıklıgı hakkında bılgı veremıcem ama aktardan ogrendıgım kadarı ıle hergun surulebılıyormus.denemekte fayda var bence 3,5 tl cok para degıl.umarım yardımcı olabılmısımdır..

canım arap kızı kullanımı bıraktığın anda eski haline döndürüyo cildi.bu sitede çok lişi kullandı hatta bende,ayrıca çok yağlı ve ayrıca kapayıcı gibi kullanılıyor o beyazlatma olayı da o yani he yine de sen bilirsin kullan istersen.ama ben gerçekten işe yarar birşeyler arıyorum.MESELA GEÇENŞLERDE ANNEMıN ARKADAŞI ıLE KONUŞUYORDUM ANNEM DE O DA HEMŞıRE,AYRICA DOKTORLA DA KONUŞTUM BU MESELEYı EXPıGMENTı ÖNERDıLER, ÖNCE EXPıGMENT 4 KULLAN SONRA 2 YE ıNDıR DEDıLER.KOL ALTI BıLıNı BÖLGESıNDE KULLANILABıLıRMıŞ.HATTA HEMŞıRE OLAN DEDı Kı BEN YÜZÜME HER GECE SÜRÜYORUM VE YAZ KIŞ DA GÜNEŞ KREMı NE ÇıL VAR NE LEDE DEDı.AYNEN DE ÖYLE.KOL ATIM ıÇıN DE DEDıLER Kı AĞDA JıLET MAKıNA KULLANMA ELDıVENLE AL DEDıLER.BAŞLAYACAĞIM EXPıGMENTE. HE Bı DE UNUTMADAN GÜNESE ÇIKMA SAKIN KREMı SÜRDÜKTEN SONRA DEDıLER.GECE SÜR SABAH YIKA DEDıLER.YÜZÜME DE KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM ONUN ıÇıN DE GECE SÜR DEDıLER VE GÜNEŞ KREMı SÜRMEDEN DIŞARI ÇIKMA DEDıLER. HE Bı DE ŞU DA VARDI BENıM GÜNEŞıN YAPTIĞI ÇıLLER VAR HAFıF YÜZÜMDE ONDAN DOLAYI KULLANACAĞIM,YANı BU KREM DOĞARKEN OLUŞMUŞ LEKE,ıZ,KARARMA ıÇıN DEĞıL,SONRADAN OLUŞMUŞ LEKE,ÇıL,KARARTI VS. PıGMENT DEĞıMESı ıÇıN.DOKTOR YAZIYO.

canım arap kızı kullanımı bıraktığın anda eski haline döndürüyo cildi.bu sitede çok lişi kullandı hatta bende,ayrıca çok yağlı ve ayrıca kapayıcı gibi kullanılıyor o beyazlatma olayı da o yani he yine de sen bilirsin kullan istersen.ama ben gerçekten işe yarar birşeyler arıyorum.MESELA GEÇENŞLERDE ANNEMİN ARKADAŞI İLE KONUŞUYORDUM ANNEM DE O DA HEMŞİRE,AYRICA DOKTORLA DA KONUŞTUM BU MESELEYİ EXPİGMENTİ ÖNERDİLER, ÖNCE EXPİGMENT 4 KULLAN SONRA 2 YE İNDİR DEDİLER.KOL ALTI BİLİNİ BÖLGESİNDE KULLANILABİLİRMİŞ.HATTA HEMŞİRE OLAN DEDİ Kİ BEN YÜZÜME HER GECE SÜRÜYORUM VE YAZ KIŞ DA GÜNEŞ KREMİ NE ÇİL VAR NE LEDE DEDİ.AYNEN DE ÖYLE.KOL ATIM İÇİN DE DEDİLER Kİ AĞDA JİLET MAKİNA KULLANMA ELDİVENLE AL DEDİLER.BAŞLAYACAĞIM EXPİGMENTE. HE Bİ DE UNUTMADAN GÜNESE ÇIKMA SAKIN KREMİ SÜRDÜKTEN SONRA DEDİLER.GECE SÜR SABAH YIKA DEDİLER.YÜZÜME DE KULLANMAYI DÜŞÜNÜYORUM ONUN İÇİN DE GECE SÜR DEDİLER VE GÜNEŞ KREMİ SÜRMEDEN DIŞARI ÇIKMA DEDİLER. HE Bİ DE ŞU DA VARDI BENİM GÜNEŞİN YAPTIĞI ÇİLLER VAR HAFİF YÜZÜMDE ONDAN DOLAYI KULLANACAĞIM,YANİ BU KREM DOĞARKEN OLUŞMUŞ LEKE,İZ,KARARMA İÇİN DEĞİL,SONRADAN OLUŞMUŞ LEKE,ÇİL,KARARTI VS. PİGMENT DEĞİMESİ İÇİN.DOKTOR YAZIYO

sevgili arkadasım dogru soyluyorsun annelerımızde meslektasmıs bende hastanede calısıyorum hatta:)ama ben dogal olsun ıstıyorum yanı dogal olmayan ılac sınıfına gıren seylerın cılte surulmes

sevgılı duygucum mesajım yarım kaldı
dogru soyluyorsun annelerımızde meslektasmıs bende hastanede calısıyorum hatta:)ama ben dogal olsun ıstıyorum yanı dogal olmayan ılac sınıfına gıren seylerın cılte surulmesI enı urkutuyo bıde tenın pıgmentlerıyle oynanıyor mıcheal jackson gıbı onun tedavısındede kullanılan bır ılactı bu ılacı kullandıktan sonra gunese cıkmak helekı bır sekılde gunes kremsız korunmasız cıkmak cok tehlıkelı sonclar dogurabılıyormus.sevgıler.

canım sen de haklısın ama michael jacksonun sıkı bir fanıyım o vitiligo hastasıydı ve çoook uzunca süre tenini sihaya boyayarak çıktı karşımıza sonra tamamiyle beyazladı.hatta bir tanıdığım da tüm vücudundabu yüzden beyazlama oldu.neyse doğallık işine gelince neler neler denedik olmadı.doktor doğumdan sonra kullandı yüzüne hamilelik lekeleri için ve bi sorun da olmadı.annemin arkadaşı da kullanıyor.o da bir sorun yok diyor.ama tabiki sen bilirsin yinede.

türkiyede yapan yer varmıymışş
ve acı veriyormu acaba bilgisi olan varmıı:Saruboceq:

türkiyede yapan yer varmıymışş
ve acı veriyormu acaba bilgisi olan varmıı:Saruboceq:

hayır canım şu anda türkiyede yok,bırak onu o derece etkili ve gerçekten dürüstce paralarını kazanan firma kremleri değil Türkiyedelkiler.Ama şu anda ben yaklaşık 1 haftadır EXPıGMENT %4 LÜK KREM KULLANIYORUM SADECE KOL ALTIM ıÇıN VE 1 HAFATADA GÖZLE GÖRÜNÜR SONUÇ VERDıBENıM KOL ALTIMI MAKıNE ıLE ALMAKTABN KAYNAKLANMIŞTI.HERGÜN SABAH AKŞAM SÜRÜYORUM VE YARIM KOLLUGıYıYORUM GÜNEŞLE ALAKASI KESıLSıN DıYE AYRICA DIŞARIYA ÇIKARKEN YARI9M KOLLU GıYMEME RAĞMEN 30 FAKTÖRLÜK GÜNEŞ KREMıNı KOL ALTIMA SÜRÜYORUM DA ÖYLE ÇIKIYORUM.KREMı SÜRMEDEN EVVEL ÖENCE SABUNLA YIKIYORUM KOL ALTIMI SONRA KURUTUP EXPıGMENTı SÜRÜYORUM.YANı GERÇEKTEN FAYDASI OLUYO.BAYAGI AÇILMA VAR.VE BUNDAN SONRA ELDıVENLE ALACAĞIM KOL ALTIMI,Bı DAHA KARARMASIN DıYE,HE AYRICA BU DA VAR BU KREMLE ıŞıM BıTTEKTEN SONRA KOL ALTINA YıNE GÜNEŞ KREMı SÜRÜP ÖYLE CIKACAĞIM DIŞARIYA.KIŞIN DA BıKıNı BÖLGEME SÜRMEYı DÜŞÜNÜYORUM.ONA DA FAYDA EDECEĞıNE EMıNıM.ONU DA JıLET KARARTMIŞTI AMA OLSUN ONUN DA RENGıNı AÇACAĞINA EMıNıM.zemuszemuszemuszemusopuyorumnanaktanaklinialirimsmilealkisalkisalkishihoyyythihoyyyt:teytey: ÇOK MUTLUYUM YAAA.

expigment %4 kullandım bir tüpü bitirdim.kol altıma uyguladım çooook memnun kaldım .şu anda bıraktım malum askılı falan giyiyorum güneş gördüğü oluyo.kışın kullanacağım bikini bölgeme ve kol altıma.ama gerçekten de etkisini gördüm ben yaaa.

Kızlar ben çok araştırdım internette en yaygın olanı STAR WHITE isimli krem gibi geldi bana,almayı düşünüyorum ama fiyatı biraz pahalı,aranızda kullanan varsa bilgi verebilir mi acaba..

canım eldivenle almanın gerçekten faysaı varmı aslında çok ii bişey yaa makine hem sivilce yapıo bide karartı yazmışsın doğrudur artık hep eldivenle alıcam süper bişey bir kere aldım tamamen heryeri anüsü bile 1 ay gitti ve hergün sabunla yıkayıp kurtup bebek pudrası sürdüm bende biraz açılma oldu memnunum hep böle devam edicem inşallah

aaa o beyazlamak için hap kullanıyor diyorlardı o hastalık varsa zaten beyazmış akannehir
yeni duydum daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…