GENİTAL AKINTI ENFEKSİYON

iclalsyklk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2023
2
0
22
Baştan kısa bir şekilde özetlemek istiyorum. Kaşıntı ve kokulu akıntım vardı ve hastaneye gittim antibiyotik ve fitil kullandım. Şikayetlerinden sadece akıntım kaldı. Yoğun bi akıntım var. Doktora tekrar gittiğimde yine antibiyotik ve fitil verdi akıntım biraz azaldı ama asla bitmiyor. Nioli yağı kullandım soğan kürü kullandım hiçbir şekilde akıntım tam anlamıyla bitmiyor. Geçen hafta fitil kullandım geçti gibi oldu yine tekrarladı. Sarı bi akıntı dediğim gibi kokusu ve kaşıntısı kalmadı ama devam ediyor ne yapabilirim??

O akinti normal bir akinti olabilir ama. Eger kasinti, koku, renk yoksa bir problem yoktur

Önceden yoktu. Bu şikayetler bir anda başladı ve sarı renkte akıntı. Geçiremedim hiçbir türlü sürekli iç çamaşırı değiştiriyorum
Ben de zamaninda cok cekmistim. 3 ayri doktora gitmistim. En son doktor bana fitil vermisti ama boyle sabunumsu ucgen seklindeydi. Kesin cozumdu oyle soyleyeyim. Ayrica yikamaya da dikkat edin. Yabanci malzeme, sabun, jel vs kullanmayin. İc camasirinizi utuleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…