Bölgesel İncelme Geniş kalçalara çözüm yöntemleri

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

Cicilikiz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
1.972
10
48
Kalçalarınızı düzene sokmaya başlarken ihmal etmemeniz gereken şey bol miktarda su içmek, bu uygulamaya başlarken suyu asla atlamayın aksi taktirde istediğiniz sonucu alamazsınız.

- Düzenli kalça hareketleri yapmak kalçanızın düzene girmesinde önemli bir faktör… Özellikle de bisiklete binmek, yüzmek gibi sporlarla uğraşmak sizin için yararlı olacaktır.

- Tatile gittiğinizde havuzda yapacağınız su hareketleri veya bir makine yardımı ile yapacağınız masaj kalçalarınızın sıkışmasına yardımcı olabilir.

- Yemek yerken fazla tuzdan kaçınmanızda hem sağlığınız hem de vücudunuz için yarar vardır.

- Son olarak; eğer ki gününüzün büyük bölümünü masa başında geçiriyorsanız, daha fazla hareket etmeniz gerekiyor. Bunun için sık sık yürüyüş yapabilir ve asansör yerine merdivenleri tercih edebilirsiniz.

Ben de yeni bisiklet aldım. Artık sık sık biniyorum. Nerdeyse her gün. Ama malum sıcaklar yüzünden akşam çıkıyorum. En fazla da 45 dk veya 1 saat gb dışarıda binebiliyorum. kaydirigubbakcemile2Şimdi sorum şu:

Kondisyon bisikleti değil bindiğim. Normal bisiklet. Haliyle illa ki sürmediğim anlar da oluyordur. yokuş çıkıyorsam bunu bir de iniyorumdur. Bu işe yarar mı? Ve bu süre buna yeterli mi? Bir de geniş yaywan bir kalçam var söylemesi ayıp. Ve selülitli de maalesef... bacaklarım da (üst) yağlı) ama gerisi vücudumun gayet normal. Taş gb bacak ve kalçalar istiyorum. Sadece bisiklete binmek fayda eder mi? Hadi olsun en fazla yürüyüş eklesem yeter mi?:eek:

Ne çok sordum :kedi: Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler....

hayatım bisiklet kalınlastırır kalcayı derler... tavsiyem bol bol egzersiz kalca basen egzersizi ve yürüyüştür... aynı sorun bendede war yapıomsn die sorarsan hayr ama ıraden kuvvetlıyse bunları dene :) umarm sonuc alrsın :KK70:

X