Genetik testim kayboldu ne yapmam gerekli

Merhaba sistemden bulamazmısınız acaba ben Türkiye de yaşamıyorum o yüzden sordum sisteme düştüyse yaptırdığınız test belki çıktısını alırsınız biyerden olma mı acaba 🤔

Hayır kağıtta veriyorlar malasef kesinlikle kaybetmeyin demişlerdi ama kayboldu ameliyat için istediler sonra geri verdiler mi yanimdakilermi aldı bilemiyorum bulamıyorum da

Hayır kağıtta veriyorlar malasef kesinlikle kaybetmeyin demişlerdi ama kayboldu ameliyat için istediler sonra geri verdiler mi yanimdakilermi aldı bilemiyorum bulamıyorum da
Son gittiğiniz yere sorsanız en azından kopyasını alırsınız belki veya tekrar yaptırma şansınız varsa yaptırırsınız 🥹

Son gittiğiniz yere sorsanız en azından kopyasını alırsınız belki veya tekrar yaptırma şansınız varsa yaptırırsınız 🥹
Bide yaptırdığınız hastanede mutlaka bir hasta dosyanız vardır yani olmaması imkansız onların sisteminde olması lazım olmaması saçma olur bence

Ya işte peşine düşücem artık mecburen ama morelim bozuldu ya hep saklardım bir ameliyatta kayboldu 😞

Tüm tahliller e-nabız uygulamasında yüklü, oradan bulabilirsiniz ya da sonucu aldığınız yerden tekrar bastırabilirsiniz. Devlet hastanesi direkt e-nabıza yüklüyor. Sizi ameliyat eden doktorlar bu testlere gerek duyduysa e-nabızdan bakmış bile olabilirler. Sanıyorum doktorlar hastalarının tüm tahlillerini görebiliyorlar.

X