Genetik Test

Busragkdmr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2022
61
28
29
Öncelikle merhaba arkadaşlar ben bebeğimi 8 aylık karnımda kaybettiğim için Zeynep Kamile de genetik test yaptırdım 16 Ağustos’ta sonuçlarım hala çıkmadı aranız da genetik test yaptıran var mı hastane farketmez ya da sonuçlarınızı ne kadar sürede aldınız eşim de Göztepe eğitim araştırmada yaptırdı bu arada randevu bulamadığımız için bu durumu yaşayanlar varsa yorum yazabilir mi teşekkürler..

Öncelikle merhaba arkadaşlar ben bebeğimi 8 aylık karnımda kaybettiğim için Zeynep Kamile de genetik test yaptırdım 16 Ağustos’ta sonuçlarım hala çıkmadı aranız da genetik test yaptıran var mı hastane farketmez ya da sonuçlarınızı ne kadar sürede aldınız eşim de Göztepe eğitim araştırmada yaptırdı bu arada randevu bulamadığımız için bu durumu yaşayanlar varsa yorum yazabilir mi teşekkürler..
Merhaba bizde 5 yıl önce Zeynep kamilde eşimle kromozom yani genetik test yaptırdık. İki düşüğüm oldu kürtaj oldum 2. 2 aylıkken kalp atışı durmuştu benim kanımda pıhtılaşma varmı diye de pıhtılaşma testi yaptırdım. Genetik test 1 ay içinde pıhtılaşma testide 15 günde çıkmıştı sanırım birşey çıkmamıştı aspirin kullandım hamile kalınca o kadar. Çok geçmiş olsun Allah büyük 🙏

Merhaba bizde 5 yıl önce Zeynep kamilde eşimle kromozom yani genetik test yaptırdık. İki düşüğüm oldu kürtaj oldum 2. 2 aylıkken kalp atışı durmuştu benim kanımda pıhtılaşma varmı diye de pıhtılaşma testi yaptırdım. Genetik test 1 ay içinde pıhtılaşma testide 15 günde çıkmıştı sanırım birşey çıkmamıştı aspirin kullandım hamile kalınca o kadar. Çok geçmiş olsun Allah büyük 🙏
Allah razı olsun sonucu elden mi aldınız netten mi acaba 1 ayı geçeli baya oldu çünkü benim 🙄

Merhaba bnde 7 aylık ölü doğum yaptım bebek değilde anne babadan genetik teste baktılar 3 ay sonra cikmisyi bayram da araya girdiği için

Öncelikle başınız sağolsun üzüldüm gerçekten. Bende zeynep kamilde eşimle birlikte yaptırmıstım 5 ay sonra çıkmıştı, pıhtılaşma sonucumda 1,5 ay sonra çıktı pandemiden dolayı uzun sürdüğünü söylemişlerdi şuan ne durumda bilmiyorum

Merhaba öncelikle senin de başın saolsun nerede yaptırdın acaba sonuç ne çıktı paylaşırmısın benimle
Zeytinburnu kadın doğumda doğum yapıldı ama bna genetik test istemediler ilk çocuk diye ben kendim yaptım haseki eğitim araştırmada 2.5 ay sürdü çıkması eşimde kan verdi kan pıhtılaşma si çıktı bnde ama çok düşük bir şeymiş bebek aspirin içiyorum 5 ay olucak şimdi bebek istiyoruz inşallah bu ay hamileyim dır testi şimdi yaptım silik çıktı

Merhaba arkadaşlar pıhtılaşma testi yaptırmak istiyorum yurtdisndayim Türkiye de ki doktor trombifili paneli 7 mutasyon olduğunu söyledi sizin yaptığınız test bu şekilde miydi?

X