Genetik test sonucundan anlayanlar bakabilir mi ?

herseyguzelolacak6

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2017
1.542
479
33
Merhaba arkadaşlar genetikte iyi anlayanlar bakabilir mi bende kan pıhtılaşması genetik risk taşıdığımı söylediler. Benim bir evlâdım var doğal yolla 9 yaşında ana hiç bi şekilde ne hap kan sulandırıcı ne iğne kullanmamistim çok şükür de sağlıklı doğum yapmıştım. Kafam çok karıştı bunu yorumlayacak olan var mı ? Testi yaptırdığım doktor sadece uzun yolda ara ara mola ver kısa hareket et yürü demek istedi hava al anlamında. Onun diisnda bişey demedi.

Tüp bebek doktorum ise benim kan pıhtılaşması genetik risk taşıdığımı söyledi şu an bana hormon hapı dahi veremeyeceğini söyledi doğum kontrol hapı vs. Halbuki daha önce 1 ay kullandım doğum kontrol hapı bişey olmadı şükür. Ben iyi aydınlanmak istiyroum bu konuda korkulacak bişey var mı doktorun dediği kadar ciddi bi durum söz konusu mu ? Lütfen bilgi verirmisiniz en azından bileyim durumumu.

Iki tanesinde hemorozigot çıkmış
Şunu bana biri yorumlarsa sevinirim lütfen. Çok ciddi bişey mi düşüğe sebep olur mu ? Henüz toplama bile olmadı bende amh düşük 2 yumurta bu ay ikiside kist olmuş kistlerin içini operasyonla boşaltma kararı aldı doktor cuma operasyonla içini boşalacakmış korkuyorum çünkü doğum kontrol hapı hormon ilaç içeremiyorum sana dedi kan pıhtılaşmasında dolayı dedi kan pıhtılaşmaniz olduğu için operasyon içinde prp ile beraber 26.000 tl istedi cuma gününe randevu verdi. Adetle gidecek gibi durmuyor dedi

Eklentiler

• 20240924_101924.jpg
    20240924_101924.jpg
    117,8 KB · Görüntüleme: 23
X