Genetik pıhtılaşma sonucum

Anneolmayolundayim

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
619
445
31
Merhabalar. İki başarısız tüp bebek denemem oldu. Üçüncüye başlamadan pıhtılaşma testi yaptırdım. Sonucum böyle çıktı. Dr um yurtdışında olduğundan napmam gerek bilmiyorum anlayan varsa yorumlayabilir mi? Tutunmamasının sebebi bunlar olabilir mi?

Eklentiler

• 17292459990626726191956521235925.jpg
    17292459990626726191956521235925.jpg
    101,9 KB · Görüntüleme: 53
Merhabalar. İki başarısız tüp bebek denemem oldu. Üçüncüye başlamadan pıhtılaşma testi yaptırdım. Sonucum böyle çıktı. Dr um yurtdışında olduğundan napmam gerek bilmiyorum anlayan varsa yorumlayabilir mi? Tutunmamasının sebebi bunlar olabilir mi?
Bende de pıhtılaşma çıkmıştı o zaman doktorum hamile kalınca mutlaka doktorunuza söylemeniz gerekiyor dedi. Haftaya kese görmek için doktorum çağırdı o zaman bu konuyu tekrar konuşcam şuan zaten coraspir kullanıyorum.

Kan pıhtılaşma sorununuz var ama heterezigot olduğu için doktorlar önemli pıhtılaşma sorunu olarak görmüyor, bazı doktorlar kan sulandırıcıları kullandiriyor bazısı da gerek görmez, bence b12 folik asit ile birlikte kan sulandırıcı kullanılmalı, doktorunuzla görüşün en doğru kararı onlar verir 🌹

Bende de pıhtılaşma çıkmıştı o zaman doktorum hamile kalınca mutlaka doktorunuza söylemeniz gerekiyor dedi. Haftaya kese görmek için doktorum çağırdı o zaman bu konuyu tekrar konuşcam şuan zaten coraspir kullanıyorum.
Hangi geninizde pıhtılaşma çıktı, coraspini doktorunuz mu vermişti

2. Tüp bebek yaptırdık 1 ekimde haftaya kese görmeye gitçez inşallah. Transferden önce doktorum ilaçlarla beraber verdi kese görünene kadar kullanmam gerekiyo daha sonrada pıhtılaşmayı konuşcaz
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah 🤲
Benimde 2 genimde heterezigot çıktı bi doktor coraspin günde 1 defa kullan dedi , tüp bebek doktoruma söyledim kullanabilirsin zarari yok dedi bnde korktum hergün değil 2 gunde 1 coraspin kullanıyorum transfer öncesi

X