Göz Çevresi Bakımı Genetik göz altı morluğu olanlar

--PERİ--

Cnm ben geçen gün 9.seansımı yaptırdım kenarlarda açılma var ama göz pınarlarıma doğru ilerleme olmuyor artık çok yoruldum umudum kırılıyor sen ne durumdasın?

CNM ben artık seansları saymıyorum benimde göz pınarlarında sıkıntı var açılma olmuyor ona uğraşıyoruz istediğim düzeye gelmedi bir süre sonra bırakıcam olduğu kadar acısına katlanamıyorum artık sanırım genetik olduğunu ve bu geçtiği kadarını kabul edicem ( umarım sen istediğin sonucu alırsın.

Göz pınarlarında açılma çok çok sonra görülüyor sanırım çünkü benimde oralarda hiç ilerleme yok.Yalnızca dış kısımlar açıldı oralarda çok yoğun bir morluk yoktu zaten umarım bir ilerleme kaydedersin bu kadar acıya katlandın ve emek verdin olumlu bir gelişme olursa haberdar et cnm ben de yine yazarım...

love göz pınarlarında takılı kaldık bir türlü açılma olmuyor ve çok sıkıldım senin durumun nasıl ?

Benim de aynı şekilde nereye kadar böyle gidecek hiç bilmiyorum düzelmeyecek galiba daha fazla

merhaba.ben siteye yani kayıt oldum.benimde sorunum gözaltı morlukları lütfen nerede yaptırdığını söyler misin??

uzun süredir bu konuyu takıp edıyorum kızlar lutfen mujdelı haberler verın artık (

kızlar şu anda göz pınarlarımda açılma çok fazla yok o sonuçlandıktan sonra inş. güzel haberler verebilirim sizede.

gozaltı morlugunun bı cozumu yok sanırım. ben de aynı sorun ıcın bırcok sey denedım ama sonuc alamadım.
en sonunda gozlaltı dolgunun son care olduguna karar verıp hıyaluronıc acıd dolgu yaptırdım. ızmırde sıbella guzellık salonunda yaptırdım.
ama sonuc eskısınden de beter oldu. 2 gunde gecer dedıklerı morluklar 2 haftadan daha uzun bır surede gectı ve garıp cıkıntılar olustu.
yanı eskısınden daha kotu gorunuyorum!cukurlugun gectıgı fılan da yok..belkı ıyı bıryerde yaptırırsanız olumlu sonuc alabılırsınız ancak
benım ıcın ıslem ve sıbella guzellık merkezı tam bır hayal kırıklıgı!

gozaltı morlugunun bı cozumu yok sanırım. ben de aynı sorun ıcın bırcok sey denedım ama sonuc alamadım.
en sonunda gozlaltı dolgunun son care olduguna karar verıp hıyaluronıc acıd dolgu yaptırdım. ızmırde sıbella guzellık salonunda yaptırdım.
ama sonuc eskısınden de beter oldu. 2 gunde gecer dedıklerı morluklar 2 haftadan daha uzun bır surede gectı ve garıp cıkıntılar olustu.
yanı eskısınden daha kotu gorunuyorum!cukurlugun gectıgı fılan da yok..belkı ıyı bıryerde yaptırırsanız olumlu sonuc alabılırsınız ancak

ölüme bile çare buldular bi gözaltı morluğunun çaresi yok sanırım,çok kötü yaaa offf

Arkadaşlar benim de genetik gözaltı morluklarım var, 22 yaşındayım ve çok uzun zaman bu morluklardan dolayı zor zamanlar geçirdim. Ancak son zamanlarda gözaltıma soğuk kompres yapıyorum ve inanılmaz rahatlatıyor. Çünkü genetik göz altı morluklarımız olsa da yorgunluk ve bazı diğer dış etkenler bunu kat kat artırarak daha da mor, kapatıcıyla kapanması zor bir hale sokuyor. Küçük jel pedlerle günde kendinize 5-10 dakika ayırıp bu morlukları minimuma indirebilirsiniz. Ayrıca yalnızca gözlerinizi değil, bütün vücudunuzu da dinlendiriyor. Baş ağrılarını da anında geçiriyor bu pedler. Eğer evinizde jel pediniz yoksa, büyük dilimlerle doğradığınız soğuk salatalıklar da bu görevi görebilir. Deneyin, tamamen geçirmese de çok büyük bir azalma olacak, göreceksiniz.

Aynı dert bende de var dışarıdan bazen sigara kullanıyor musun diye soranlar bile oluyor Bide ben çok beyaz tenliyim iyice kötü duruyor. Doktora sorduğumda bana kılcal damarların derine çok yakın ondan olabilir dedi ama ne alaka anlamadım. Umarım doğal bi çözüm bulunur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…