Genelkurmay'a teşekkür ediyorum

• Konu Sahibi Cruciatus
  • Başlangıç Tarihi
C

Cruciatus

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Cruciatus
istiklalmarbb5.gif

Terörle mücadele konusunda kararlı duruşları nedeniyle başka Org. Yaşar Büyükanıt olmak üzere tüm kuvvet komutanlarına ve sonrasında tüm askerlere teşekkür ediyorum..

Şehit verdiğimiz zaman birileri bunu normal karşılarken onlar uyumadan, dinlenmeden toplantı yapıyorlar ve birileri kameralara gülücük atarken onların üzüntüleri yorgun yüzlerinden, uykusuz gözlerinden okunuyor.

Allah Türk Silahlı Kuvvetlerini ülkemizde aciz duruma düşürmesin, düşürmek isteyenleri de islah etsin.

• Konu Sahibi Cruciatus
yorumun için teşekkürler canım.

• Konu Sahibi Cruciatus
Ben TSK'dan daha fazlasını bekliyorum.

• Konu Sahibi Cruciatus
Gazeteye şehitlerimiz için verdikleri resimli ilan için de Genel Kurmay Başkanlığına teşekkür ediyoruz.
Bu bayram buruk geçecek, hepsi gencecik. Allah ailelerine sabırlar versin...

• Konu Sahibi Cruciatus
evet paylasimin icin tesekkur ederim canim artik yeter artik dur deme zamani geldi geciyor bile daha kac ana kuzusu gencligine doymadan topraga girecek bu kez biseyler yaparlar insallah dayanamiyorum herkes bayrami beklerken nice yuvalar yikildi nice yureklere ates dustu terore binlerce kez lanet olsun insallah bu son yurek acisi olur ulkemiz icin
:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi Cruciatus
............................................

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Cruciatus
istiklalmarbb5.gif

Terörle mücadele konusunda kararlı duruşları nedeniyle başka Org. Yaşar Büyükanıt olmak üzere tüm kuvvet komutanlarına ve sonrasında tüm askerlere teşekkür ediyorum..

Şehit verdiğimiz zaman birileri bunu normal karşılarken onlar uyumadan, dinlenmeden toplantı yapıyorlar ve birileri kameralara gülücük atarken onların üzüntüleri yorgun yüzlerinden, uykusuz gözlerinden okunuyor.

Allah Türk Silahlı Kuvvetlerini ülkemizde aciz duruma düşürmesin, düşürmek isteyenleri de islah etsin.

emeğine sağlık canım.çok güzeldi[

• Konu Sahibi Cruciatus
katılıyorum bende teşekkürlerimi sunuyorum...

• Konu Sahibi Cruciatus
bende teşekkür ediyorum TSK'ya.. bizi bu durumdan kurtarsa kurtarsa askerlerimiz kurtarabilir. Allah onları başımızdan eksik etmesin a.s

X