Gene sizden akil istiyiyecem tskler simdiden

yanlizim_insanlar_icinde

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
25
0
Bi onceki konumda size derdimi anlatim,simdiyse sizden bana esimle aramizdaki sevgiyi heycani tekrar kazandiracak suprizler hedyeler konusmalar vs.....fikikler istiyorum gercekten biseyler yapmak istiyorum bu genc yasta sanki 50 senelik evliymisiz gibi olduk nerdeyse ve evinmde mutlu olabilmek icin bi seyler yapmaya caliscam sizlerinde fikirleri sayesinde simdien tsklerrrr

bence eşinle daima flört içinde olmalısın... yanii evli gibi değil... onu kocanmış gibi düşünme... iki sevgiliymişsiniz gibi düşün... evin içinde zaman zaman elini tut, kulağına güzel şeyler söyle... her zaman bakımlı ol, üzerine zaman zaman tahrik edici şeyler giy ama fazla yanına yanaşma... arada sırada normal sohbetlerinizde çapkın bakışlar at eşine... zaman zaman onunla açık saçık konuş...daha çok şey var yazacağım ama burda olmaz... bu benim fikrim sadece...

bence eşinle daima flört içinde olmalısın... yanii evli gibi değil... onu kocanmış gibi düşünme... iki sevgiliymişsiniz gibi düşün... evin içinde zaman zaman elini tut, kulağına güzel şeyler söyle... her zaman bakımlı ol, üzerine zaman zaman tahrik edici şeyler giy ama fazla yanına yanaşma... arada sırada normal sohbetlerinizde çapkın bakışlar at eşine... zaman zaman onunla açık saçık konuş...daha çok şey var yazacağım ama burda olmaz... bu benim fikrim sadece...

Arkadaşın dediklerine katılmakla beraber bunları yaparken eşine fazla samimi davranma, kısacası kaçan kovalanır misali sen ona yanaşma o sana yanaşsın. Birde devamlı işveli cilveli ol. Her hareketinde bu olsun. Sonra her zaman çok pozitif, zinde ve mutlu görünmeye bak. Romantik hediyeler al eşine. Çok beğendiği almak istediği bir şeyi ondan önce alarak ona süpriz yap.

bende arkadaslarin söylediklerine katiliyorum herzaman bakimli ve zinde ol onu cok sevdigini göster söyle ama hep ona muhtac olma yani kendi basina da herseyin altindan kalkabicegini aslinda onsuz da olabicegini göster bilmem anltabildimmi yani arkadasin da dedigi gibi kacan kovalanir

bakımlı güzel ve çekici olmak için imkanlarında varsa ne gerekiyorsa yapıyorsun.tabiki ilgili ol ama abartma.hatta arada tam tersini yap iyice afallasın.ay bunları bende yapsammıki acaba.ama hiiiiiççççç içimden gelmiyo.bitmişizki en beterindenkafamçokkarıştı

X