gene bennn gene sorularımm

kamilisss

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2008
499
0
ya kızlarr allahtan umut kesılmes ama bılıorumkı herkadının kendıne gore bır ılacı vardır yanı hanı cıkıpta ıste ben sunu ıctım sunu yedım sole yaptım sımdı hamıleyım falan dıyen bayanlar oluo yada kımısıde careyı dualarda buluo varmı bole bı recetenız yada yakın cevrenızden duydugunuz seylerr paylasırsanız cok sevınıcemm sımdıden herkese cok tesekkurlerrr

ben hamile kalacağım ay çok dua ettim önceki aylar adaçayı içtim belimin altına yastık koydum çörekotu yedim ama son 2 ay bunları bırakıp hergün yasin okudum ayetel kürsi okudum ve her okuyuşumda ise elimde olmadan ağlıyordum ve o ay hamile olduğumu öğrendim

canım diz dirsek pozisyonu dene ve eşin hemen çıkmasın sende bi müddet öle dur ve sonra 15 dk. filan yüz üstü yat ben bu ay böle denedim ve 10. ayın sonunda hamle kaldım birde eşin ceviz,fındık,badem yesin hergün bol bol keçiboynzu içir ona ve çakşır kökünü kaynat içir bide bize dr. karakovan balını tavsiye etmişti deneyin derim yani biz bu ay ilk defa böle denedik ve oldu belkide zaten olacağı vardı..inşallah sende en kısa zamanda hamiş kalırsın canım

Kızlar bel çektirme ya da bele yakı yapıştırma hamile kalmayı kolaylaştırıyor diye biliyorum ama deneyip denememek size kalmış tabi önce Allah izin verince vakti saati gelince oluyor......

kesinlikle dua ya katılıyorum allah o kadar büyükki gerçekten inanarak yapılan duaları dilekleri geri çevirmiyor.kenzül arş duasınıda oku ayetel kürsiyle birlikte

ben de ilk dusukten sonra cok dua ettim,isyan etmedim,Allah a sigindim...
cok sukur dualarimi kabul etti....sabrimin mukafatini verdi,bebegimi de saglikla kucagima alirim insallah..
sen de bol bol dua et canim,baska ne gelir ki elden,,,
Allan ne zaman hayirlisiysa o zaman verir...

canım herşeyin ilacı dua ben bunu bilir bunu söylerim ve sabret.dua ettigin an hemen olacak diye bişey yok zamana Allaha bırak.bu bel çektirme falanda tehlikeli olabilir.

ya kızlarr allahtan umut kesılmes ama bılıorumkı herkadının kendıne gore bır ılacı vardır yanı hanı cıkıpta ıste ben sunu ıctım sunu yedım sole yaptım sımdı hamıleyım falan dıyen bayanlar oluo yada kımısıde careyı dualarda buluo varmı bole bı recetenız yada yakın cevrenızden duydugunuz seylerr paylasırsanız cok sevınıcemm sımdıden herkese cok tesekkurlerrr
Canım ne kadardır çocuk düşünüyorsunuz?

ya haklısın tehlıkesıde var ama offffffffffffffffffffffffff saolun kıjlarr soledıklerınızı dusunucemmm yardımlarınız ıcın saolunnnnnnnn bıtanesınızzzz

canım bana göre şunu yedim içtim de hamile kaldım diye birşey yok...belki bazı bitkiler sperm çoğalmasına falan yardımcı olabilir ama hamile bırakmaz...geçen gün tv de izledim doktor bazı yiyecekler hamileliği kolaylaştırabilir ama yerseniz hamile kalırsınız diye birşey yok dedi....
bana da 2 doktor asla bebeğin olmaz dedi başka doktor tedavini ol dua et rabbim sana çocuk bağışlasın dedi birdeee en önemlisi stresi ve sürekli düşünmeyi bırak yumurtalıklar üzerinde olumsuz etki yapıyor dedi...tedavi cevap vermedi doktorumun kararı ile ara verdik ve beklemeye başladık ama sürekli dua ettim "ALLAHIM SEN BANA DOĞRU ZAMANDA HAYIRLI VE SAĞLIKLI EVLAT İHSAN EYLE"

5 ay sonra hiç ummadığım anda hamile olduğumu öğrendim...bence tek yöntem tedavin varsa gör gerisini bekleee

sakın bana kızma darılma olur mu bende çaresizdim ama şimdi dünyanın en mutlu kadınıyım çok tatlı ve sağlıklı bir bebeğim var
kaydirigubbakcemile5

canım evet bazı yiyecekler hamile kalmayı kolaylaştırıyor ve denemekten de bişey çıkmaz. adaçayını adettten başlayıp yumurtalama zamanına kadar kullanmalı, sonrasında bırakmalısın. ama hayıt tohumu gerçekten süper bi yumurta geliştirici imiş. tadı iğrenç ama gülü seven dikenine katlanır napalım dimi. hurma tüketmek de çok faydalıymış.hamile bayanlara da doğumu kolaylaştırdığı için tavsiye ediliyor.internetten sen de araştırabilirsin hayıt tohumunu. eşin de fındık fıstık bal keçi boynuzu ( yoksa pekmezi de olur) tüketsin. ayrıca hamile kalmak isteyen bayanların badem, maydonoz, tere ve çekirdekten kesinlikle uzak durması gerekiyormuş.
bunların haricinde meryem suresini oku bol bol. türkçe mealinden de okuyunca anlarsın zaten neden okuman gerektiğini. bol dua. allahım mutlaka doğru zmanada verecek bebeğini merak etme. herzaman hayırlısı ile, doğru zamanda bana ve isteyen herkese hayırlı ve sağlıklı evlatlar ver allahım diye dua et. çok mu yazdım bilmem ama inşallah faydası olur.

saol canım ya ne demek kızmak ben sadece bole seylerı duydugum ıcın sordumm yanı yasayn vardır gıbılerınden elbette en onemlısı allahtan dılemek cok mutlu oldum allah evledını analı babalı butusun yorumun ıcın cok saoll

X