Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Birde benim şer..siz bir sevgilim vardı neyse bu benden ayrıldı tabi depresyon stayla durumundayım .. en yakın arkadaşıma ağlıyorum hep (cok seviyordum ) bi kaç gün sonra öğrendim ki meğersem ikisi cıkıyomus resmen harcandım çift taraflı :sinirli::sinirli:
Benimde çok yakın arkadaşlarım vardı 4 senedir liseden beri arkadaştık yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi aynı evlerde kaldık eğlendik sonuç iftira attılar bende polise verdim ahahahah hepsi morardı bidaha bulaşamadılar bana ahahahah ağlamaya değmez kimse için eski sevgilim içinde arkadaşlarım içinde ağlardım ama kimler için hepsi zavallılardı iyilik yaramaz bunlara giden zamanıma üzüldüm ama geçti tecrübe edindim :KK70:

Kokladılar diycem de kokusu yok 😂😂
Ben başlıyorum o zaman bu kimin hurması bakalım bilmiyorum 😅
Ben küçükken bi yerde kirada oturuyorduk niyeyse bilmiyorum bi nedenden dolayı kavgalı çıkıldı o evden. Bende 10 yaşındayım, tam taşıma arabası kalkıcak beni yolladılar anahtarı vermeye. Gittim tam anahtarı uzatırken yeğenleri olan kız benden o zamanlar 10 yaş büyüktü tokat attı bana. Ne olduğumu şaşırdım hala unutamam. Her neyse o zamanlar geçti bitti ben bunu kimseye diyemeden. Sonra ortaokuldayız, bi çocuktan hoşlanmışım o da benden hep bakıyor bana sonra açıldık açılana kadar 2 sene geçti liseye gidicemiz yaz, onu bizim ordaki bi evde yenge falan diye konuşurken gördüm. O bana tokat atan kız evlenmiş bunun amca oğluyla çok da dip dibe oturuyorlar. Ben buna hiç birşey demeden alâkayı kestim. Hiç bilmedi bile artık yüzüne niye bakmadığımı. O hurma onu tırmaladı durdu. Ben evlenmeden önce nerde görse de bakardı. Baktığıyla kaldı. Bir tokat dersin 😄

İyiyim canım toparlanmam 3 yılımı aldi ama geçti gitti şimdi ikisi de ortalık malı konumunda inan 😅😅 o zaman da öyleydi ama aşk ve dostluk kör ediyor
Çok haklısınız bende aldatıldım sizi anlıyorum :KK43: benimde 6 7 ayımı aldı toparlanmam arkadaşım çok destek oldu moralimi düzeltti şimdi eski sevgilim sürünüyor peşimde pişmanım diye ahahahah değmezler hepsi zavallı benimkide ortalık malı oldu çok yalnız ahahahah Allah kimseye bize yaşattıklarını yaşatmadan öldürmez :) :KK70:

Ben başlıyorum o zaman bu kimin hurması bakalım bilmiyorum 😅
Ben küçükken bi yerde kirada oturuyorduk niyeyse bilmiyorum bi nedenden dolayı kavgalı çıkıldı o evden. Bende 10 yaşındayım, tam taşıma arabası kalkıcak beni yolladılar anahtarı vermeye. Gittim tam anahtarı uzatırken yeğenleri olan kız benden o zamanlar 10 yaş büyüktü tokat attı bana. Ne olduğumu şaşırdım hala unutamam. Her neyse o zamanlar geçti bitti ben bunu kimseye diyemeden. Sonra ortaokuldayız, bi çocuktan hoşlanmışım o da benden hep bakıyor bana sonra açıldık açılana kadar 2 sene geçti liseye gidicemiz yaz, onu bizim ordaki bi evde yenge falan diye konuşurken gördüm. O bana tokat atan kız evlenmiş bunun amca oğluyla çok da dip dibe oturuyorlar. Ben buna hiç birşey demeden alâkayı kestim. Hiç bilmedi bile artık yüzüne nue bakmadığımı. O hurma onu tırmaladı durdu. Ben evlenmeden önce nerde görse de bakardı. Baktığıyla kaldı. Bir tokat dersin 😄
Gene de masummus, kızı gordum yengesi olmus bende artık buyumusum gidip kiza bir caktim bir de yer cakti yazmanı bekledim😂😂

Benimde çok yakın arkadaşlarım vardı 4 senedir liseden beri arkadaştık yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi aynı evlerde kaldık eğlendik sonuç iftira attılar bende polise verdim ahahahah hepsi morardı bidaha bulaşamadılar bana ahahahah ağlamaya değmez kimse için eski sevgilim içinde arkadaşlarım içinde ağlardım ama kimler için hepsi zavallılardı iyilik yaramaz bunlara giden zamanıma üzüldüm ama geçti tecrübe edindim :KK70:
Kötü insanlar hep var inan bu arkadasım dediğim kişinin adı baya cıkmıstı ki düzgün işlerde yapmazdı ama hep diyordum ki kalbi temiz bilmem ne annem bile bana derdi onla arkadaş olursan sana sütüm haram diye o zaman ki akılla bişey olmaz derdimkız için ve o şahsiyetsiz sevgilimi de ben cok seviyordum tek aşkım da oydu zaten neyse sağolsun darbe nin hasını yedim. Sonra o exsin arkadaşı geldi bana herseyi anlattı O sırada da bu p.ç aradı bunu (o işi yaptık dedi ) orda kendimi yerde bulmuştum .. cok ağırdı ya ama geçti evet tecrübe oldu İşte 😅😅😅

Çok haklısınız bende aldatıldım sizi anlıyorum :KK43: benimde 6 7 ayımı aldı toparlanmam arkadaşım çok destek oldu moralimi düzeltti şimdi eski sevgilim sürünüyor peşimde pişmanım diye ahahahah değmezler hepsi zavallı benimkide ortalık malı oldu çok yalnız ahahahah Allah kimseye bize yaşattıklarını yaşatmadan öldürmez :) :KK70:
Gel senle sarılalım bir 💋🌺Oyle vallah benden sonra 3 dükkanı batırıp tefecilerin eline düşmüştü 😅😅😅 hiç biri yaşattığını yasamadan ölmez 😅😅 iyi arkadaş candır ya bende atlattım ablam ve arkadaşlarım yüzünden ama sözleneceğim hafta yolda bunu gördüm i(aradan 3 yıl geçmişti ) istemsizce ağladım orda 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Kötü insanlar hep var inan bu arkadasım dediğim kişinin adı baya cıkmıstı ki düzgün işlerde yapmazdı ama hep diyordum ki kalbi temiz bilmem ne annem bile bana derdi onla arkadaş olursan sana sütüm haram diye o zaman ki akılla bişey olmaz derdimkız için ve o şahsiyetsiz sevgilimi de ben cok seviyordum tek aşkım da oydu zaten neyse sağolsun darbe nin hasını yedim. Sonra o exsin arkadaşı geldi bana herseyi anlattı O sırada da bu p.ç aradı bunu (o işi yaptık dedi ) orda kendimi yerde bulmuştum .. cok ağırdı ya ama geçti evet tecrübe oldu İşte 😅😅😅
Bende canım sinir krizi geçirmiştim aldatıldığımı öğrendiğimde hastaneye kaldırıldım dershanedeydim bide rezil oldum herkese çok utanmıştım sonra ama onun yüzünden olmuştu yazıklar olsun ona ama şimdi gülüyorum çünkü gram sevgim yok nasıl sevdim diyorum ahahahah evet kötü insanlar var onların kaderi kötü olmak bizimde kötü insanlarla sınanmak kaderimiz böyle iğrenç kız erkekler çok var inanın çokta karşılaştım sevgilisi olupta günde 5 6 çocuğa çıkma teklifi edip onlarla gününü gün eden kızı mı görmedim erkeklerde aynı şekilde örnek çok Benim içinde çok ağırdı ama tecrübe edindim 2 hafta doğru düzgün yemek yemediğimi biliyorum 52 ye düşmüştüm 58 kilodan ama hiçbirşey kaybetmedik inanın böyle tecrübe edindik olgunlaştık biz mükemmeliz onlar ise ortalık malı oldular geziyorlar biz bize ne derlerse desinler alnımız ak geziyoruz sevgilim olduğu halde bile bana bile birşey diyorlardı insanlar iğrenç ama iyiyim hepsi rezilliklerinde boğulsunlar :KK70:

Ben hala gencim ayol 28 yasindayim.Hurma derken yani yaptik birkac birsey 😅
Ben kendimi ifsaliyim bari eski bir flortum vardi.Biz bunla limanda bulusmustuk opustuk vs herşey güzel neyse arabaya bindik.Araba bozulmasin mi? Çocuk demesin mi bana sen itebilir misin diye.Ben 54 kg ben araba mi iticem dedim buna sonradan doğru k.bakma vs toplamaya calisti.
Hayatimda tanidigim en tutkulu ve en öküz erkeklerden biriydi.
Kızlar 2 sene biriyle ciktim o bile beni bu çocuk kadar tutkulu öpmemisti.😏

Gel senle sarılalım bir 💋🌺Oyle vallah benden sonra 3 dükkanı batırıp tefecilerin eline düşmüştü 😅😅😅 hiç biri yaşattığını yasamadan ölmez 😅😅 iyi arkadaş candır ya bende atlattım ablam ve arkadaşlarım yüzünden ama sözleneceğim hafta yolda bunu gördüm i(aradan 3 yıl geçmişti ) istemsizce ağladım orda 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Benimkininde evine hırsız girip tüm biriktirdiği altınları çalmıştı arkadaşı söylemişti ahahahah altın alıp birikim yapardı kazandığı paralarla duyunca gülmedim ama Allah dedim işte hakettiğini bulur daha çok şey yaşamış tabi o ve o bana kötülük yapan diğer yandaşları :) Allahtan ümit kesilmez sarılalım :) :KK200: ben onu gördüğümde hiçbirşey hissetmedimçünkü hissizleşmiştim gözüme acayip çirkin gelmiştisadece ahahahah

Benimkininde evine hırsız girip tüm biriktirdiği altınları çalmıştı arkadaşı söylemişti ahahahah altın alıp birikim yapardı kazandığı paralarla duyunca gülmedim ama Allah dedim işte hakettiğini bulur daha çok şey yaşamış tabi o ve o bana kötülük yapan diğer yandaşları :) Allahtan ümit kesilmez sarılalım :) :KK200: ben onu gördüğümde hiçbirşey hissetmedimçünkü hissizleşmiştim gözüme acayip çirkin gelmiştisadece ahahahah
İlahi adalet her zaman tecelli eder işte benim ağlama sebebim emeğim di denemeyecek birine yüklediğim anlamdı☺️☺️ Aman canları cehenneme onla çıkan kiz da varya evlenip iki ayda boşandı zerre acımam az Bile 😅😅😅

Ben kendimi ifsaliyim bari eski bir flortum vardi.Biz bunla limanda bulusmustuk opustuk vs herşey güzel neyse arabaya bindik.Araba bozulmasin mi? Çocuk demesin mi bana sen itebilir misin diye.Ben 54 kg ben araba mi iticem dedim buna sonradan doğru k.bakma vs toplamaya calisti.
Tadı damağında kalmış belli ki kız 😅😅 herkesin hayatından geçmiştir elbet öyle biri ☺️☺️☺️
Peki unuttun mu şimdi ☺️ Benim de yaş 25 ama yaşanmışlık 50 var :rolleyes: :rolleyes:

İlahi adalet her zaman tecelli eder işte benim ağlama sebebim emeğim di denemeyecek birine yüklediğim anlamdı☺☺ Aman canları cehenneme onla çıkan kiz da varya evlenip iki ayda boşandı zerre acımam az Bile 😅😅😅
Hepsi hakediyorrr gram üzülmem ahahaha az bile çok haklısınız biz ağlarken onlar çok güldü :) bende emek verdim yanıma gelmediği zamanlarda hep yanına gittim alttan aldım aramazdı yazmazdı ben yazdım ben aradım çabaladım yanlışlıklarını görmezden geldim ama noldu :) beni terkettikten sonra aldattığını öğrenmiştim :) çok ağladım onsuz nasıl yaparım demiştim ama gülll gibiyim yaşıyorum hayatı ahahahahah onla meğerse hep mutsuzmuşum cimrinin salağın tekiydi ahahah boşluğuma gelip aşık olmuşum galiba ahahahah amann onlar içinmi ağlayacağız biz önemliyiz biz :)

Sımasını unuttun ama öpücük aklında kalmıs 😂

X