Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ne kadar behlüle şerefsiz desemde kıvanç tatlıtuğ hoş bir beydir Aras bulut iydemlide aynı şekilde karizmatik geliyorlar haluk bilginerinde sesine karizmasına oyunculuğuna aşığım adam yaşlandıkça karizmatikleşen tek ünlü olabilir Yabancılardanda tom ellis Benedict cumberbatch ah karizmalarımm aşklarım

Haluk bilginer karisini askin nur yengiyle aldatmasini basin balkondan bornozlu fotolarla ifsalayinca bende tüm karizmasi gitti ya😂

Ne kadar behlüle şerefsiz desemde kıvanç tatlıtuğ hoş bir beydir Aras bulut iydemlide aynı şekilde karizmatik geliyorlar haluk bilginerinde sesine karizmasına oyunculuğuna aşığım adam yaşlandıkça karizmatikleşen tek ünlü olabilir Yabancılardanda tom ellis Benedict cumberbatch ah karizmalarımm aşklarım
halit ergenç muhteşem yüzyıldan sonra hayran oldum

AA ne ahahahah cidden mi ay hiç bilmiyordum şimdi karizması bitti gözümde aa ahahahha ne inanmıyorum ahahaha

evet bi psikolog anlatiyordu

Erkeklerin ne kadar basit dusundugunu

Adam aldatmis cikmis bornozla balkonda sefa yapiyor hic aklina gelmiyor yakalanacagi diye😂😂

Adam aldatmis cikmis bornozla balkonda sefa yapiyor hic aklina gelmiyor yakalanacagi diye😂😂
Ben Kaya Çilingiroğlu'nun Ferrari-Feraye olayının üzerine tanımam 😅

Yani ünlüsü ünsüzü genci yaşlısı fakiri zengini farketmiyor içinde varsa alayı aldatır ahahah üzüldüm ya neden aldattıki :KK43: ve karizma siliniyor

X