Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Üniversitede kumral, 168-169 boylarında bir sevgilim vardı. Boy detayını neden verdim bilmiyorum 😂 Saçma bir sebepten benden ayrılmıştı.
Çirkin, hayati boyunca karşı cinsle bir diyalogu bile olmamış, saftirik bir arkadaşım vardı. 3. Sinifta bunlar çıkmaya başladılar. Ay bana nasıl koydu. Kız neredeyse tüm yasadiklarimizi biliyordu. O çocuk icin kizin yanında oturup salya sümük aglamisligim vardı.
Ben de gittim bir takicidan fake nişan yüzüğü aldım. Bir kurban seçtim tanıdığım bir diş hekimi 🤦🏻‍♀️😅Adam da bayağı ciks tvlere falan çıkıyor.
Sözde benim nişanlım 🤦🏻‍♀️
Millet soruyor düğün ne zaman falan. Kesici aletlerin kullanıldığı bir dersteyiz. Hocaya yardımcı oluyorum. Anna eline dikkat et diyorlar, ben de egoist egoist sevgilim doktor kesersem diker hıh falan diyorum.

Vurmayın ablalarım şimdi olsam yapmazdım, niye o zaman da öyle bir şey yaptım bilmiyorum 😂
Ahahahahahh ya oluyor o ya bende lisedeyken hiç sevgilim olmamıştı erkeklerle düzgün diyoloğumda yoktu kız arkadaşlarım sürekli ay senin sevgilin yokmu falan diyorlardı cinsler neyse bende bi kız arkadaşımı aşkım diye kaydettim ahahah bi gün aradı şansa ay aşkım arıyor falan diye açtım ahahahah öyle lisede sevgilim oldu bissürü yalanlarını söylemiştim ahahah

Ahahahahahh ya oluyor o ya bende lisedeyken hiç sevgilim olmamıştı erkeklerle düzgün diyoloğumda yoktu kız arkadaşlarım sürekli ay senin sevgilin yokmu falan diyorlardı cinsler neyse bende bi kız arkadaşımı aşkım diye kaydettim ahahah bi gün aradı şansa ay aşkım arıyor falan diye açtım ahahahah öyle lisede sevgilim oldu bissürü yalanlarını söylemiştim ahahah
Ay bi de koluma bilezik diye takabilecegim yuzugu almışım, parmagimda durması için kendimi kasıp duruyorum. Sonra uçtu gitti parmağımdan 😂

Ay bi de koluma bilezik diye takabilecegim yuzugu almışım, parmagimda durması için kendimi kasıp duruyorum. Sonra uçtu gitti parmağımdan 😂
AhhHAHAHAH keşke benimde aklıma gelseydide yüzük alsaydım ahahah bu günlerde yüxzük gerekiyor bana erkekler çok yılışık istemiyorum erkek falan hayatımda hahaha

X