Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Kızlar insan gençken daha cesaretli oluyor gerçekten simdi 28 yasindayim biraz daha duruldum.
Yine bombayı patlatiyorum.
Bir arkadasima kalmaya gitmistim baska bir şehre,beraber icmeye gittik.Neyse arkadasim biraz fazla sıcakkanlı ve girişken bir kiz,bi ara mekana cafeye kazikazanci geldi bu aldi kazıyor falan hersey guzel gidiyor.Derken bu yani masadaki adamla muhabbeti kurdu.😄
Makara kakara kikiri gulusmeler kendimi bir anda hic tanimadigim insanlarla masaları birlestirmis olarak buldum.Sonra arkadasimin normal erkek arkadasi geldi.Adam dedi burasi sıkıcı ya burda mi devam edicez eve gidelim.Arkadasima dedim sacmalama gidemeyiz o da diyor Aman ne olacak ya Ahmet diyelim o var basimizda erkek birsey olmaz korkma.Misafir olduğum için ve seçme sansim olmadığı için kendimi yarim saat once tanidigim adamin arabasında buldum.Adam onde biz arkada 3 kisi gidiyoruz.Eve geldik adam biraları cikardi evde guzeldi hea 😄
Neyse balkona gectik bizim arkadasla kafamiz guzel oyle sacmaliyoruz.Diger erkek olan kanka da siz rahat olun birsey olmaz diyor.Biz bir ara kiz arkadasla kalkip roman havasi oynamistik 😃 ne alakaysa artik kafa guzel ya sacmalamisiz.
Adama diyorum ki evin cok güzel insallah birgun bende boyle bi ev alirim insallah deyip kolumu oksamisti.
Ben icince mayisirim hep bunlar cosuyor dedim ben iceri geciyom kanepede biraz kestircem sanki kendi evim 😄gittim yattim
Bunlar makaraya devam ettiler.Sonra kalk kanka gidiyoz diye beni kaldırdılar başka yere kankamin eski sevgilisinin evine kalmaya gittik.
Ya simdi dusununce adam hirli mi hirsiz mi belli degil bizim ne isimiz vardi tanimadigimiz adamin evinde hemde sarhos kafayla 🤔
Allahtan adam bize birsey yapmadi.
Bu benim günlük rutinimdi ünide:KK70:

Üniversitede kumral, 168-169 boylarında bir sevgilim vardı. Boy detayını neden verdim bilmiyorum 😂 Saçma bir sebepten benden ayrılmıştı.
Çirkin, hayati boyunca karşı cinsle bir diyalogu bile olmamış, saftirik bir arkadaşım vardı. 3. Sinifta bunlar çıkmaya başladılar. Ay bana nasıl koydu. Kız neredeyse tüm yasadiklarimizi biliyordu. O çocuk icin kizin yanında oturup salya sümük aglamisligim vardı.
Ben de gittim bir takicidan fake nişan yüzüğü aldım. Bir kurban seçtim tanıdığım bir diş hekimi 🤦🏻‍♀️😅Adam da bayağı ciks tvlere falan çıkıyor.
Sözde benim nişanlım 🤦🏻‍♀️
Millet soruyor düğün ne zaman falan. Kesici aletlerin kullanıldığı bir dersteyiz. Hocaya yardımcı oluyorum. Anna eline dikkat et diyorlar, ben de egoist egoist sevgilim doktor kesersem diker hıh falan diyorum.

Vurmayın ablalarım şimdi olsam yapmazdım, niye o zaman da öyle bir şey yaptım bilmiyorum 😂

Üniversitede kumral, 168-169 boylarında bir sevgilim vardı. Boy detayını neden verdim bilmiyorum 😂 Saçma bir sebepten benden ayrılmıştı.
Çirkin, hayati boyunca karşı cinsle bir diyalogu bile olmamış, saftirik bir arkadaşım vardı. 3. Sinifta bunlar çıkmaya başladılar. Ay bana nasıl koydu. Kız neredeyse tüm yasadiklarimizi biliyordu. O çocuk icin kizin yanında oturup salya sümük aglamisligim vardı.
Ben de gittim bir takicidan fake nişan yüzüğü aldım. Bir kurban seçtim tanıdığım bir diş hekimi 🤦🏻‍♀️😅Adam da bayağı ciks tvlere falan çıkıyor.
Sözde benim nişanlım 🤦🏻‍♀️
Millet soruyor düğün ne zaman falan. Kesici aletlerin kullanıldığı bir dersteyiz. Hocaya yardımcı oluyorum. Anna eline dikkat et diyorlar, ben de egoist egoist sevgilim doktor kesersem diker hıh falan diyorum.

Vurmayın ablalarım şimdi olsam yapmazdım, niye o zaman da öyle bir şey yaptım bilmiyorum 😂
Sevgilim doktor kesersem diker asfggsjsnsjsnsnsnsbsbsb
Ya cok yasa 😂😂😂😂

X