Genç odası seçimi :) Resimli.

KisaSamsun

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2012
3.721
3.113
Selam kızlar,
Aslında kaç zamandır hayalimdi, buraya evimin son eksiklerini de alıp ondan sonra işte evim diye konu açacaktım ama kısmet olmadı, boşanıyorum :)

Neyse yapcak bişey yok..
Şimdi baba evindeyim, kendime oda bakıyorum. Madem başlarına kaldım benim neden bir odam olmasın, sıkıldım annemin misafir odasından

Geçen gün Tekzen'e gittik. Orda çok tatlı bi oda gördüm. Annemler çocukça falan dedi ama ben beğendim. Fiyatı da uygundu baya. Zaten pahalı bişey alamam bunu da almak için para biriktirmem lazım, babama yük olmak istemiyorum :/
Atıyorum fotoğrafını lütfen yorum yapın :)
23 yaşında, boşanmış bi kıza(!) olmaz mı şimdi bu oda

Son düzenleme:
Orda ki pembe duvarda öyle gösteriyo olabilir.. Gerçekte çok beğendim morun öyle güzel bi tonu vardı ki hoşuma gitti :)
Al ozaman canım önemli olan senin zevkin tabiki başkalarına uyup beğenmediğini alirsan hep mutsuz olursun odanda ama kendi istediğin olunca daha mutlu huzurlu bile olursun

Sen begendıysen kımse bısey dıyemez dınyaya bır kez gelıyruz ve kendımız ıcın yasamalı elalem ne der dıye dusunmemelıyız şahsen ben olsam cok super genc odaları cıkmıs ınsanı ozendırıyor onlara bakardım bunu tercıh etmezdım

Al ozaman canım önemli olan senin zevkin tabiki başkalarına uyup beğenmediğini alirsan hep mutsuz olursun odanda ama kendi istediğin olunca daha mutlu huzurlu bile olursun

Doğru söylüyorsun canım. Beyaz takım baktım önce zaten odanın duvarları da beyaz, bembeyaz olucak komple. Kahverengili takımları da hiç sevemedim. Beyaz duvarlara en güzel bu gider diye düşünüyorum. İçimi açar, baktıkça mutlu olurum :)

Bilmem mi canım neler varda işte para.. Şuan için öyle bişey almam söz konusu değil. Bide gerçekte gördüm bunu zaten çok güzel, insanın içini açıyo. Bununla beraber çerçeveler, tablolar, dekorasyon falan hoop mis gibi oda olur zaten :)

Gule gule kullan o zaman :) senın ıcıne sınıyrsa srun degıl canım guzel

Rengini bilmiyorum da
Cok dayaniksiz olur madem alacaksin
Daha dayanikli bi sey almani tavsiye ederim
Renklerine bayildim orasi ayri :)

Rengini bilmiyorum da
Cok dayaniksiz olur madem alacaksin
Daha dayanikli bi sey almani tavsiye ederim
Renklerine bayildim orasi ayri :)

Hadi ya öyle midir.. Aslında gözüme iyi göründü. Şuan hem renk olarak hem dr fiyat olarak tek beğendiğim bu.
Rengi evet çok güzel :)

Mor alma pembe al ama mor alma ... ayrica cok tatli icinden gelen herseyi yap madem ozgursun artik ...

Pembesi yoktu.. Zaten iyi favori rengim var. Biri pembe biri mor. Benim içime sindi o yüzden..
Aynen neden odam olmasın ev kızıyım artıkk :))

Evet cunku 800 liraya bu kadar parca zor ..
Bunun maliyeti ne ki bu fiyata satiyolar
Kirilip dokulup elinde kalacagina biraz pesin verip taksitle al gerisini
Bi tane var
Özelden yaziyim :)

Bu takımın gardıropu bana küçük gelir sanki o yüzden şöyle bir şey mi alsam acaba? Beyaz olduğu için uyum sağlar sanki :)

witch hunt O dediğin yere de müsait olursam gidip bakıcam.
Peki bu gardırop nasıl sence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…