Gelip Giden Agrı Regl Agrısı

Cancansu3325

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2019
53
34
34
Merhaba arkadaşlar,
Ortalama 8 9 aydır bu sayfayı takip ediyorum.Bu ay ovulasyon günümü yakaladım sonunda.26 subat regl günüm fakat benim regl den 4 gün önce ağrılarım başladı.Çok şiddetli olmamakla birlikte hanı şu tamam adet geldi dediğim anlardan.Hatta bu sabah eyvah diyerek kalktım ama yine yok ağrı kesiliyor sonra yine başlıyor.su an orta şiddette bu şekilde belirtisi olup hamile kalanıniz var mi?

Bende bugün adet oldum canım.
Şöyle söyliyeyim ben 2 sene önce hamileyken adet sancısı gibi kasık ağrılarım olmuştu ve yerleşme kanaması yaşadım 2 defa kan gelip kesilmişti sonra hamile olduğumu öğrendim kasık ağrıları olur....
Eğer ağrın olup adet görmezsen kesinlikle test yap adetlerin düzenliyse fazla beklemene gerek yok zaten
İnşaallah umduğunu yaşarsın
Birkaç aydır daha yeni deniyorsan olursanda üzülme bidahaki ay devam edersin strese sokma kendini.... hormonları olumsuz etkiler

regl günü adet sancısı çektim . Hatta sabahı test yapmıstım ve koyu iki çizgi oldugu halde regl olucam sandım .
Ama gelmedi çok şükür..

İnşallah senınde öyledir

Bende bugün adet oldum canım.
Şöyle söyliyeyim ben 2 sene önce hamileyken adet sancısı gibi kasık ağrılarım olmuştu ve yerleşme kanaması yaşadım 2 defa kan gelip kesilmişti sonra hamile olduğumu öğrendim kasık ağrıları olur....
Eğer ağrın olup adet görmezsen kesinlikle test yap adetlerin düzenliyse fazla beklemene gerek yok zaten
İnşaallah umduğunu yaşarsın
Birkaç aydır daha yeni deniyorsan olursanda üzülme bidahaki ay devam edersin strese sokma kendini.... hormonları olumsuz etkiler

Çok Sağol canım umut oldun resmen,evet reglim düzenli şimdiye kadar 25 güne bir bilemedin 26 günde oldum hep ama böyle ağrıyıp ağrıyıp gelmemesi çok garip geldi.umarim hamileyimdir.bir buçuk yıldır istiyoruz ama ovu denk getiremedim ya da getirdim tutmadı hep.ins seninde gönlüne göre verir allah.

regl günü adet sancısı çektim . Hatta sabahı test yapmıstım ve koyu iki çizgi oldugu halde regl olucam sandım .
Ama gelmedi çok şükür..

İnşallah senınde öyledir
Inşallah çok sevindim yaa umudumu yitirmiştim aslında.yarin test yapmalıyım insallah bende hamileyimdir çok dua ettim bu ay

Çok Sağol canım umut oldun resmen,evet reglim düzenli şimdiye kadar 25 güne bir bilemedin 26 günde oldum hep ama böyle ağrıyıp ağrıyıp gelmemesi çok garip geldi.umarim hamileyimdir.bir buçuk yıldır istiyoruz ama ovu denk getiremedim ya da getirdim tutmadı hep.ins seninde gönlüne göre verir allah.

Amin canım cümleten....
25-26 günde adet oluyorsan o zaman yumurtlaman adetinin 11-12.gününde oluyor....değerlendirdiysen inşaallah tutmuştur herhangi bir sağlık sorunun yoksa bazen hiç sorun olmayınca bile nasip işte canım Allah zamanı gelince nasip ediyor umutlu ol daima...
Bende evlendikten 2 yıl 3 ay sonra hamile kaldım gerçi biz 14 ay çocuk istememiştik ama daha sonrasında farklı şeyler yaşadım.... nasip zamanı yazılmış bize düşen sabretmek
Hele yaşın küçükse zaten hiiç dert etme
Allah bana 30 yaşında nasip etti hamdolsun hatta bebeğim 20 günlükken 31'ime girdim ama herzaman şükretmek lazım:)

Amin canım cümleten....
25-26 günde adet oluyorsan o zaman yumurtlaman adetinin 11-12.gününde oluyor....değerlendirdiysen inşaallah tutmuştur herhangi bir sağlık sorunun yoksa bazen hiç sorun olmayınca bile nasip işte canım Allah zamanı gelince nasip ediyor umutlu ol daima...
Bende evlendikten 2 yıl 3 ay sonra hamile kaldım gerçi biz 14 ay çocuk istememiştik ama daha sonrasında farklı şeyler yaşadım.... nasip zamanı yazılmış bize düşen sabretmek
Hele yaşın küçükse zaten hiiç dert etme
Allah bana 30 yaşında nasip etti hamdolsun hatta bebeğim 20 günlükken 31'ime girdim ama herzaman şükretmek lazım:)

12.gün de yumurtladım akıntılarımdan da belli oldu değerlendirdim de :) biz de 2.5 senelik evliyiz.29 yaşındayım artık seninle aynı zamanlar insallah aynı hamile kalırım bende...
Saglik sorunumuz yok.Eşiminde sperm sayisi normal yolla gebelik oluşacak sayida ama yine de ilaç kullanabilirsiniz size kalmış dedi doktorumuz.
Umarım iyi sonuç alırım.Burdan haberdar edeceğim.Çok tsk ederim canım.

12.gün de yumurtladım akıntılarımdan da belli oldu değerlendirdim de :) biz de 2.5 senelik evliyiz.29 yaşındayım artık seninle aynı zamanlar insallah aynı hamile kalırım bende...
Saglik sorunumuz yok.Eşiminde sperm sayisi normal yolla gebelik oluşacak sayida ama yine de ilaç kullanabilirsiniz size kalmış dedi doktorumuz.
Umarım iyi sonuç alırım.Burdan haberdar edeceğim.Çok tsk ederim canım.

Rica ederim canım inşaallah Rabbim gönlünüze göre tez zamanda hayırlı evlat nasip etsin aman sağlık sorunu olmasında olur inşallah. Eğer bu ay olmazsa bişey önereyim ilişkiden yarım saat önce eşine şekersiz türk kahvesi yanında bitter yedir bu ikisi erkekler için yararlıymış sperm hızını arttırıyormuş :halay: bide biraz özel olacak ama ilişki öncesi senin belinin altında yastık olsun:oops: yani belki yapıyosundur ama yinede söyliyeyim dedim. Güzel haberini merakla beklicem :KK54:

Benim de 3-4 gün öncesinde ağrılarım başlamıştı. Sonra adetten 2 gün önce lekelenme yaşadım. Geciken adetimin 3. Günü tesrtest yaptım ve pozitifti. Tabi ama bundan 2 ay önce de yine adet olmam gerekenden 5-6 gün önce adet ağrım olup adetim 10 gün sonra gelmişti. Hani olabilir de olmayabilir de. Allahım gönlüne göre versin inşallah

Su an hamilemisin acaba ? Sonucun ne oldu?
Bnmde reglim 3 gun gecikti bufun kahve rengi lekelenmem oldu gec saattede idrardan sonra kan geldi azicik , ustune gormus olabilirmiyim diye avutuyorum kendimi

O ay değil ama sonraki ay hamile kalıp 6 haftalik düşük yaptım cnm, kanama hic gelmedi evet gelip giden agri surekli oldu.kanama geldiyse ya düşük yaptin ya normal gecikme yaşadın idrar testi yaptiysan benim idrar da cikmisti ordan anlayabilirsin

Ama hiç merak etme,hiçte üzülme,ben 1.5 sene hamile kalamadım.butun testlerimi yaptırdım esimin dahi,Sonuç hicbir sorun yok.Bu konuyu açtığım ay hamile değildim. ilk gecikmeyi yaşamıştım.
Sonraki ay aslında bu ay, yine 1 hafta gecikme yaşadım.Yaptigim idrar testi pozitif kan testi pozitifti, fakat düşük oldu.bence vücut artık hazırlıyor kendini bir sonraki ay ikimizde hamile olacağız.Sadece mevzu stres, ben bu ay doktorum artık aşılamaya başlayacağız sözüyle pes ettiğim aydı.Bizim çocuğumuz olmuyor dedim.Artik bende istemiyorum olmuyorsa aşılama da yaptırmayacağım dediğim ay ve yurtdışına çıkacağım için hiç takip yapamadığım aydı.Ustune üstlük eşimle 1 kere beraber oldum.Yani sadece stresten olmuyor çocuk.Tabi vücut tanimadigindan bebeğim düştü. Benim durumumda gayet normal olduğunu ve artık sağlıklı bir gebelik yaşayacağımı doktorum 2 3 ay icin de bana hamileyim diye geleceksin dedi.Bir sonraki ay hamile kalacaksın inan bana.

X