Gelinlik Modelleri gelinlik provam ve hayal kirikligim

saol cnm inşallah yoluna girerr.şu düğün telaşı bitsin artık herşey bi sitres üzüntü insan mutluluğnu yaşayamıyor düğüne kadar hep bi stres tasa

bunlar tatlı sıkıntılar allah mutluluğunuzu bozmasın önemli olan o :)

Allah mutluluğunuzu bozmasın hemşerim:))) bende evlenince ankaralı olacam oraya yerleşicem..nişanlıma çok dedim bn ankaraya geleyim ordan bakayım diye ama erkekleri biliosun işte ne gerek taaa bunun için baka yerden almaya yaaa bıtarafı olmazsa hemen gelip müdahele edemezsın vss.dedi bnde açıkçası izmittin bukdar gelinlikten yoksun oldugunu farkedememişim.hayrlısı şimdi gelinlikçi yakınımda hafta bir ugrayıp yaptıgı hatayı düzeltmesi için başının etini yiyebilcem.saolsunlar gelın nazı çekebiliolar yani şimdilik lafta öle icraattıda zamanla görcez

Valla yanlış yönlendirmek istemem ama kaporayı alamazsanızda yazık olur ama terızey cok baskı edin eğer şstediğim olmazsa sizi mahkemeye veririm beş para vermem size ve paramı alır giderim diye.eğer alabilirsen kaporanı hiç durma al derim ama alamazsan dediğim gibi baskı et eğer sende benim gibi sessiz biriysen yanına dilli birini al baya bir gözünü korkutsun beğenmediğim gelinliğe beş para vermem deyin benim istediğim gibi dikilecek bu gelinlik deyin beceremiyosanız verim paramı oyalamayın deyin bir sonraki provada herşey istediğim gibi olacak deyin.Ben neler yaşadım şimdiki aklım olsa asla kabul etmezdim bana gelinlik dikiyoruz diye denediğim gelinliği verdiler bir kez gittim üstüme bir satenle sözde ölçü alındı ikinci gidişimde gelinlik hazır bide utanmadan kadın diyor ki ben çok küçüktü ölçün diye bu kadar dar olamaz diye iki beden büyük diktim daraltacağım falan gelinliğin boyunu kestiler güya ilk dikilirken uzun dikilirmiş omuzları saçma sapan oldu sırtı rezalet en son gün ayarlandı diye verdiler bana ama duvakla saklamaktan canım çıktı.ben trabzında damla moda eviyle anlaşmıştım beyazsaray moda evinde sözde dikimim yapıldı heryere yazıyorum ki birileri ararsa arama motorundan yazımı okusunlarda benim başıma gelenleri yaşamasınlar.bir ara sana gelinliğin resminide eklerim bakarsınız ne iğrenç olmuş diye

ankaraya nereye yerlesiceksiniz hemserim ankarali olucaz :) dugun ne zaman bu arada??

yaaaa cok üzüldüm sizin adiniza.walla iste be insani oaranla rezil ediyorlar.en özendigin sey oluor evlenrken bunu bile bile madur ediyorlar insani.kumastan kisiyorlar bisiler yapiyorlar olmuo iste.bnmde sonum insallah böle olmaz.bakalim görecez

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ankaraya nereye yerlesiceksiniz hemserim ankarali olucaz :) dugun ne zaman bu arada??

cnm ankara beytepede isi nisanlimin ama biz hangi semte yeresicez bilmiyoruz daha ev tutulmadi.agustosun 24ünde dügünmz.nasil ankarayi seviyormusn.ben bikac kez gittim ve cok da begenemedim heryer tas bina vs.deniz olmanca icimi acmadi pek ama onsallah oturacagim yerde arkadasim cevrem olr yoksa ilk zamanlar cok sikilivam oralarda napcam simdide düsünüyorum

Tşkler cnm ben sorun yaşamadım ben cok araştırdım hazır bulamadğm için diktirmek zorunda kaldım bembeyaz arkası uzun istiyordum gönlüme görede diktirdim diktirmeseydin sana satardım ama artık cok geç inş. gönlüne göre düzeltirler

Canik su anda yakinimsa bu sorunu yasiyor ve gelinligi iptal etto gelinlikci hak talep edemiuormus
simdi hazir aldi

Canik su anda yakinimsa bu sorunu yasiyor ve gelinligi iptal etto gelinlikci hak talep edemiuormus
simdi hazir aldi

yaaaa insallah banada sorun cikartmazlar haftaya provam var etek kismini düzelteceklerini söylediler eger gene icime sinmezse bende kaporamin bir kismini dahi olsa versin sonucta bnm istedigimi yapamamisn ben napayim.

evet evet a tanıdık araştırmış onu satıyorlar mıs zaten
sonuçta bır ekere olucak sey ınsalla gonlunuzce olur

senin beğendiklerin çok hoş ama diktirdiğinin onlarla yakından uzaktan bir alakası yok ve üst kısım modeli de çok banel geldi bna, özel dikimi hiç tasvip etmiyorum 'ya istediğim gibi olmazsa'diye , inşallh gönlüne göre olur canım :26:

Ben de provamda denediğim gelinliği çok beğenmiştim, diktirdiğimde aynısı olmamıştı tabi ki Ama kötü de olmadı, güzeldi.
Ama seninkinde baya fark var, göğüs kısmı çok yukarda olmuş sanki, bi de vücuduna uydurman lazımdı, keşke bel kısmını v şeklinde yaptıraydın, belin daha ince görünürdü. Şimdi bana çok kalın geliyor belin :26:

bende özel dikimi hiç sevmesigim halde bunu bile bile kalkistim.biraz aceleci davrandim sanirim.birde benm kollarim kilolu ayrica dantelide sevdigim icin hazir gelinliklerde benm begendigimin kolu yoktu.kollu olanlarida bn begenmiyordm.snra dedimki yillardir gelinlik dikior bu insanlarin tek işi bu heralde yaparlar gösterdigimi.eee o moda evindeki dantelide çok begendim yumusak ve esnek privada dikili deil igneli oldugindan anlasilmiodur ama danteli begenincede hadi dedim dikin banada bir hevesle basladik provaya.baslarbaslamazda aldim boyumun ölçüsünü.sizlerinde fikirleriyle iste gögüs olmams nel olmams vs.haftaya provada bilincli olup surasi böle surasi söyle die anlaticam.bozup bozup dikeriz sen begen yeterki diolar ohuzden terziden yana icim biraz rahatama insallah becerebilr bu isi

sen diyince gögüs kismini dikkat ettim provada onuda dile getiricm.yalnz bu daha ikinci provaydi kadin dikmedi sirtimdan igneli hersey zatn balik etliyim korseside daha olmayinca genis gösterdi.insallah sonunda bnmde icime sinen birsey olr.beli v olanlardan denedim ama malesef cok pufuduk belden cok kabarik olnca bni dahada bir gens göstersi sonradan o modelden vazgecmstm

evet evet a tanıdık araştırmış onu satıyorlar mıs zaten
sonuçta bır ekere olucak sey ınsalla gonlunuzce olur

annemde kapora verilmez diyor.bende diyorm sonucta kumas ziyan olmucak gelinlikçi orasi ya baskasina kiralar ya beldeki tülü söker baska gelinlikte kullanir.sadece emek zaman harcams oldu onuda biraz kaporadan düsürsün.yani onlar istedigimi yapsalar zatn bn can sikintisina gidip baska yerden alacam dmiorm ki beceremediginz icin vazgectm dicem.tabiii insallah is bu hadde gelmez ve hersey gönlümce olabilr

İnşallah olmaz gerçekten çünkü cidden üzülüyorsun sonradan hep gelinlik resimlerine bakar oluyor insan.

bizimde dugunumuz 24 agustos 2013 te oldu :) tesadufe bak :)) biz etimesgutta oturuyoruz canim bastan oyle soguk gelebilir ankara ama gecen hafta istanbuldaydim vallahi gidince ankarada topragi opucem dedim istanbul gibi karisik kesmekes degil ankara sakin ben seviyorum ankarayi 8 senedir ankaradayim tabi ins sende seversin :)

aaa gervektn bayagi tesaduflerimz bar izmitliyiz ankarda yasicaz dügün günümz ayni.hatta nisanlim etimesguttan aricak evi de.

aaa gervektn bayagi tesaduflerimz bar izmitliyiz ankarda yasicaz dügün günümz ayni.hatta nisanlim etimesguttan aricak evi de.

ciddi olamazsin :))) buralari tavsiy ederim insanlari hakkinda yorum yapamam ama evleri guzel yebi evler yapiliyo surekli ve kiralar uygun
istersen bende gordugumde kiralik soylerim sana

ciddi olamazsin :))) buralari tavsiy ederim insanlari hakkinda yorum yapamam ama evleri guzel yebi evler yapiliyo surekli ve kiralar uygun
istersen bende gordugumde kiralik soylerim sana

bizde sahibinden com dan ilanlara bakioz hem yeni hemde dier yerlere göre daha uygun die oralari düsünüorz.peki mahalle olarak önerebilcegin iyi olabilen yer varmi.bizde 1ay sonra tutacaz insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…