Gelinlik Modelleri Gelinlik Dikimi

Düğün 5 haziranda ozaman giyicem eşimde çok beğendi. Aslında elbise türü ama birebir gelimliğe benzeyen abiyeler var öyle bişey yapmak istemiştim ama aile büyükleri kabul etmediler:) uidaha uygun fiyata getirmek isteyenler böyle bişeyde düşünebilir. Bikaç model gördüm sonradan dedimki bunları gelinlik diye gösterip aile büyüklerini ikna edebilirdim. Olmadı allarını pullarnı sonradan da ekletebilir yaptırabilirdim enfazla 300-400e hallederdim. Bu sadece bir tavsiye tabiki. Ama diktirecekseniz benim bulduğum bu yer diğer yerlere göre daha uygun

Bende diktirmek istiyorum aslında hazır olanlar üzerine uygun yapılsada biyerinde elbet bişey çıkar diye endişeleniyorum. Bende aslında çok fazla para vermek istemiyorum ama içime sinen bişey olmasını da çok istiyorum. Hergün model bakmaktan bıkmadım hala ve hala modelini tarzını belirleyemiyorum. Ne kadar zormuş bu işler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…