Gelinlik Modelleri Gelinliğinizin Markası Neydi?

canım geçen sene senin avatarındaki modeli nüansa diktirmiştimm..
o zaman modelin nereye ait olduğunu o kadar aramıştımm bu ssene öğrendimm pronoviasa ait olduğunu:çok üzgünüm:

San Patrick benim gelinligim,
kiralamak istiyordum aslinda, ama yurt disinda cok secenek yok, ancak alirsan gønlune gøre oluyor:sm_confused:

Ama harika bir gelinlik tam istedigim gibi oldu yani:smiley-cool:

Çok sade muhtemelen 2007 sezonundan bir gelinlik. :uhm:

sadece drapelerden oluşan bi gelinlik. :sm_cool:

dikilir dikilmez paylaşıcam sizlerlee yerimseniben

Talihsizlik diyelim biz buna. Gelinliğimi değiştirdim.
Dikilince göstericem demiştim ama dikilmedi maalesef...

Ben de dergidekini ekliyorum buraya yerimseniben

bnmki whıte house birde whıte dreams yazıyor kutusunda ankardan almıştım ama izmirden geliyormuş özdenmodaevi ışıl şıl bir gelinliğim vardı düğünde çok beğenerek almıştım ilk seçimimdi şuanda satıyorum zaten satıyorum&alıyorum bölümünde

bende tözge gelinliğin bir modelini diktirdim madam burcu moda evine inanlmaz memnun kaldım gerçeğinden bile güel oldu hemde cok uygun fiyata 700 ytl 1 yıl önce ve savaroski taşlarla süslüydü tüm bedeni herkes gelinlikçiyi kazıkladığımı düşünüyor :))

ben gelinliğimi AKAY'a diktiriyorumm...2009 koleksiyonundan,üst bedeni sırf taş,altı da kabarıkkk...:)

Akaydan ne kadara diktiriyorsunuz gelinliği.bide modelinizide gösterme imkanınız varsa gösterirmisiniz merak ettim.

Akaydan ne kadara diktiriyorsunuz gelinliği.bide modelinizide gösterme imkanınız varsa gösterirmisiniz merak ettim.

canım ben modeli internette bi türlü bulamadım...akayın kendi sitesinde de zaten tüm modelleri yok...ama üstü tamamen taş kaplama,altı da kabarik ipek saten...
fiyatlarda şu anda indirim varmışş...benimkini 3200 tl'ye dikecekeler...hihoyyyt

Ben 2007 yaz gelini oldum.Ankarada sema moda evine diktirdim gelinliğimi.1.750 nakit ödeme şekliyle diktirdim.Modeli interntte görüp de beğenmiştim.Fakat ben gelinliğimi diktirmeye şubatta başlamıştım.Anca temmuzda almıştım.:)Şubatta sipariş verenlere yüzde 25 indirim vardı.

akayda şu anda inanılmaz indirim var..
benim arkadaşım beğendiği gelinliği 1200 liraya aldı..geçen hafta..
benim gelinliğim markalı değildi..bir modaevine diktirdik..

1200 süpermiş ben 2500 diktiriyorum

gerçekten de 1200 süpermiş yaaaa...benimki de 3200 tutacak...
şimdi baktım ama benimki de sitede yok canımm yaaaa...
straplez ve sırf taş üst kısım,altı da kabarık kabarık ipek satenden.... :) umarım herşey beklediğim gibi olur,gerçi bu konuda Akay'a güveniyorum ama....:lepi:

Benim gelinliğimin markası '' Pronovias '' .hihoyyyt Bazıları çok pahallı dese de, değer diyorum.Sonuçta bir kez evleniyoruz.:jeyyar:
Straplez,sade bir gelinlik.Üstünde savaroski taşlar var.Vücuda oturuyor.Kabarık değil yani ve arkasında upuzun bir kuyruğu var.:asigim:

pronovias bu işte bir numaradırsengözlerimebaksanab ayrıca "LA SPOSA" marka gelinlikelrde harika ama nerede satıldığını bilmiyorum internet sitesinden modellere bakabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…