Gelinlik Modelleri Gelinliğinizin Markası Neydi?

angel_light_angel

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2008
669
80
Kızlar, gelinlikleriniin bedenlerini sorduk şimdi de markalarını soralım bakalım. ben daha evli diilim ama pronovias'ın gelinlik modelleri çok güzel geliyo bana.

Sizin gelinliklerinizin markası neydi, ya da hangi markaları beğeniyosunuz?

akay gelinlik bence yanı ben orda yaptıroum hem gösterişli hem rahat açıkcası okadar yer gezdim bana göre en uygun fiyatlı a.s.

Ben de henüz evli değilim.ama nişanlığımın markası "üstün" idi.izmirde üretiliyor.açıkçası çok beğenerek aldım.google'dan bakabilirsiniz sitesine.site linki aklımda kalmadı malesef

benim gelinliğim dikiliyor şu an.

ben de PRONOVIAS tan beğendim.

kesinlikle PRONOVIAS derim yerimseniben

KIYMA PRONOVIAS gerçekten bir harika.Hem çok sade hemde çok şık yani tam istediğim gibi.Sen hangi modeli kaça diktiriyorsun cnm?Sevgiler

Bol drapeli bi model 2007 sezonundan galiba dergi de görmüştüm. 1000ytl ye dikiliyor şuan.

düğün resimlerini 23 gün sonra eklicem yerimseniben

KIYMA pronovias ın modelini mi diktiriyosun? 1000 ytl çok uygun bir rakam :)

evet canım pronovias modeli.

işlemesi hiç yok o yüzden uygun olabilir zaten araştırma yapmıştım önceden. en fazla 1500ytl dediler. Biraz pazarlık yaparsan inerler zaten. Düğünden sonra koyam bak resimleri yerimseniben

Senin düğün ne zaman?

işlemesi hiç yok o yüzden uygun olabilir zaten araştırma yapmıştım önceden. en fazla 1500ytl dediler. Biraz pazarlık yaparsan inerler zaten. Düğünden sonra koyam bak resimleri yerimseniben

Senin düğün ne zaman?

benimde pronaviasın bir modeli. diktiriorum tabi. pronoviasın gelinlikleri cok pahalı degil esasında 3000e felan bulunuormuş orjinali ama duvaklar ve aksesuarlar feleaket duvakları 1500 $ dan başlıyorkafamçokkarıştı

benim düğünüm seneye yaza yada bahara. nişanım bahar istiyo ben yaz istiyorum açık bir alanda kır düğünü istiyorum diyorum. bahrda kır düğünü olmuyo soğuk oluyo hava. ikna edebilirsem yaza yapıcam. pronovias tek seçimim ama gerçek yerinden almaya kalksak çok pahalı olacak gibi geliyo. yada pronovias gibi bir model alıcam. :)

Senin düğün ne zaman?
Kıyma hangi pronovias modelini diktiriyorsun canım???:nazar:yerimseniben

X