Gelinlik Modelleri Gelinliginizi kendinizmi cizdiniz? yoksa hazirmi aldiniz??

cansubeauty

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2010
993
1
kizlar , benim daha evlenmeme 2-3 sene var ama gecen televisyonda gördüm ve kendi gelinligimi kendim cizmeme karar verdim ,bir gelinlik magazisina girildigindede ilk sorduklari kafanizda bisey varmi düsündünüz bir model... , bilmiyorum dordürüz bisey becerebilirmiyim... kafamdaki seyleri birlestirmeyi calisacam degisik birsey olsun istiyorum..., tek sorun ben diktirmek veya satin almaktan yana degilim yani istemiyorum..., anneme dedim cizecem zamani gelince o cizdim seye göre bir gelinlik ararim diyorum... bulabilirsem :lepi:, peki siz?? sizde kendiniz cizdinizmi?? diktirdinizmi , yoksa hazirlardanmi sectiniz...
varsa cizdiklerinizden fotograf koyabilirmisiniz...

yorumlarinizi bekliyorummmmmmm....

Son düzenleme:
Aslında insanın kendi giyeceği gelinliği çizmesi ne hoş olur.

Eğer böyle bir becerin, isteğin varsa çiz tabi ki neden olmasın ne güzel.

Ben hiç model hayal etmemiştim öncesinden, ilk gittiğim moda evinde,
ilk giydiğim gelinliği çok beğenip kiralamıştım.
Çok da harika bir gelinlikti,
herkes çok beğenmişti, rahattı...

Arkadaşlarım hep sorardı bana,
nasıl birşey istiyorsun, kafanda çizimin varmı, heyecan var mı...
Yok derdim, bu konuda hiç kasmadım kendimi,
oluruna bıraktım, evlilik hazırlığını strese dönüştürmek istemedim.
O kadar güzel gelinlikler varki mağzalarda,
insan gidince birine mutlaka işte bu diyebiliyor.

bencede canim, okadar sahane güzel gelinlikler varki insan muakak birisine asik oluyor..., ben gecen sene kuzenimin dügün alisverisinde beraberinde gittim kuzenim kina elbise bakarken bende baktim ve magazadaki kadin birsürü model gösterdi ancak hic birisini beyenmemistim ..bana peki hayalinda birsey varmi diyince bisey diyemedim :bbo: , yani simdi ben kendi gelinligimi secicegim zamanda böyle olursa cok kararsiz olursam beyenemessemde diye ne olur ne olmaz biraz biseyler ciziyim ona göre gelinlikleri gösterirler diye düsünüyorum:)... hayirlisi tabiki yorumun icin tskler :) zemuszemusopuyorumnanaktan

ben netten bi gelinlik fotosunu bulup gelinlikçiye götürüp bana bundan dikiceksiniz demiştim.

ben bi kaç tane modaevini gezip deneyerek aldım ama tabiki üzerinde değişiklik yaptırdım.nişanlığımı kendim çizdim hoşuma gitti ama hep acaba nasıl olacak üzerime nasıl duracak diye düşündüm biraz risk var yani o yüzden gelinliği çizmedim çünkü model olarak çok beğendiğin bi gelinlik üzerinde güzel durmayabiliyor. çizdiğin gelinlik belki çok güzel olabilir ama vücut şekline uymayabilir. sana tavsiyem aldığın yada diktirdiğin gelinlikte kumaşına bak çünkü model çok sadede olsa kumaş çok gösterişli ve şık gösterebiliyor

tabiki canim haklisin öyle durmaya bilir..., ben cizmeyi düsünüyorum ama o cizdigim gelinligi asla diktirmicem asla satin almicam..., o cizdigim modele göre gelinliklere bakip bulacam..., magazaya girdigimde bana bu tarz gelinlikleriniz varsa benzer veya böyle model getirin bakiyim diyecegim...., diktirmek satin almak cok ama cok gereksiz..., en iyisi kiralamak:lepi:

ben kendim tasarladim,kendim cizdim
kumasindan kullanilan boncuklarina kadar ben sectim
gelinlikcim tasarimin üzerinden gecti, ve gelinligimi benim istedigim gibi dikti.
cokta güzel oldu :)

iyi ki öyle yapmisim...

ben kendim tasarladim,kendim cizdim
kumasindan kullanilan boncuklarina kadar ben sectim
gelinlikcim tasarimin üzerinden gecti, ve gelinligimi benim istedigim gibi dikti.
cokta güzel oldu :)

iyi ki öyle yapmisim...

canim ciziminden resimlerin varmi??, cok merak etim nasil cizdin :) , ben basladim biraz daha ilerledikten sonra koyacam insallah :hulya:

ben ınternetten okdr cok gelınlıge bktımkı en sonunda magazaları gezdım denedım cıkardım bı gelınlıgın alt bı gelınlıgın ustune krr verdım o modelı gttım gelınlıkcımde anlattım cızdıler cunku ben cızemem.tabı dıkım asamasındada ufak tefek degısıklıkler oldu mayıstada gydım evlendım cok ıcıme sındı darısı sana

tskler canim :)) amin :Saruboceq:

aslında çok güzel fikir canım ama onu çizebilmekde yetenek ister yahu:)
çizebilindiğinde gösterirsin dikecek olana baka baka çizer ayy ne hoşş..
ama ben satın almaktan yanayım canım gelinlik sevdalısı olduğum için çok kolay beğeneceğimi düşünüyorum:) mesela 250 milyona bir gelinlik gördüm tam istediğim gibiydi fiyatıda çok çok uygun var yani vitrinlerde istediğim tarz..ama çizim de harika bir fikir

canım ben de 2sene önce kafamdaki modeli çizdim her detayına ben karar verdim diktirdim.ve giydim.satın almaktansa kiralasaymışım diyorum.herkes hayran kalmıştı gelinliğime.çok almak istediler kuaförler geelinlikçiler ama satmak istemedim.ama iisteyen olursa ödünç verebilirim.zaten tekstil mühendisiyim.çizimler kağıt zerinde olduğu için malesef gösterme imkanım yok

canım çok merak ettim resim koyabilirmisin

çizim yapamıyorsanız kafanızdakini tarif edin onlar anlıcaktır.yada bir stilist bulabilirseniz ona cizdirin:teselli:

mimar sinan resim mezunuyum ve gelinlikçide çizimde çalışıyorum
kimbilir kaç kişiye çizdim ama kendime nasip olmadı malesef

Gelinliğimizi kendimiz çizersek 10 seneye evlenemeyiz bence :) karar vermek zor olur , şurası şöyle olsa dahamı iyi olurdu yok böyle kalsın mıııı acaba derken yıllar geçerr şekerim :)

Gelinliğimizi kendimiz çizersek 10 seneye evlenemeyiz bence :) karar vermek zor olur , şurası şöyle olsa dahamı iyi olurdu yok böyle kalsın mıııı acaba derken yıllar geçerr şekerim :)

orasida dogru:) bakalim artik :) gelinlikcilerde zaten 1000 bir tane model var.. insan girince magazaya hepsine asik oluyor alasi geliyor:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…