*gelinliğim*

fffiliz

cennet kokulum
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
1.264
23
41
size gelinliğimi göstermek istiyorum ama nasıl resim eklemem gerektiğini bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

canım çok şeekr olmuşsun maşallah darısı başımıza a.s. bide içinizdne geçenleri söyleyin demişsinya ilk bakınca resme dedimki benim okadar çok bileziğim olmaz heralde :roflol: layhayhoy :eek: güle güle tak şekercim allah mutluluğunuzu bozmasın

cok farklı cok hos olmus bence.
duvagını da begendım..
Allah bı omur mutlu etsın ıkınızı de..

Pırıl pırıl bi gelin olmuşsunuz
Allahım mutluluğunuzu daim etsin
Sevgilerimle.............. Şeniz

canım çok şeekr olmuşsun maşallah darısı başımıza a.s. bide içinizdne geçenleri söyleyin demişsinya ilk bakınca resme dedimki benim okadar çok bileziğim olmaz heralde :roflol: layhayhoy :eek: güle güle tak şekercim allah mutluluğunuzu bozmasın

takı konusunda çok şanslıydım ama önemli olan mutluluk az da olsa huzur ve mutluluk olsun bu en büyük zenginlik herkese tşk

bende saçına taktıkları çiçekleri çok beğendim, çok zarif olmuş a.s mutluluklar dilerim a.s. :nazar:

allah bır omur boyu mutlu etsın canım.allah azınızın tadını hıc bozmasın

anam bacım guzelmıs gelınlık bılezıklerınde cok guzel tabı benım gıbı altın hastası anca ona dıkkat eder benımde olur ıns
mutluluğun daım olsun

Gelinliğiniz çok hoş ama ben duvağına bayıldım çok zarif gerçekdenyerimseniben
Bir ömür mutlu huzurlu olursunuz inşa.s.

allah mutlu etsin cnm bi ömür boyu
söylenebilecek en güzel söz bu
çok güzel olmuşsun

çok teşekürler kızlar gelinliğimi aysiradan aldım çok güzel modeller var tavsiye ederim

.....................................................................................................................

X