*gelinliğim ve saçım :)*

geist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
94
2
merhaba ,
haziran geliniyim..çok zor bir dönem hazırlık aşaması :) bu telaş içinde olanlara acil sabırlar diliyorum..eğer ekleyebilirsem (umarım yardımcı olursunuz) saçımın ve gelinliğimin resmini koyacağım ki belki fikir edinmenizde yardımcı olur..bir ricam var gelinlik makyajınızı pastel tonlarından yapmayın..ben yapmadım daha doğrusu makyözüm siyah gri tonlarını kullandı "muhteşem" oldu...
KIZLAR! o gün sizin gününüz mütevaziliği bırakın prensesliğiniz ilan ediliyor :lepi::sm_cool::teytey:hihoyyyt

fotograflarini bekliyorum...Allah bi yastikda kocatsin iyisallah omur boyu mutluluklar dilerim canim.........a.s.

pamuk cuvalı çok güzel bir gelin olmuşsun maşallah ilk defa bukadar güzel kapalı bir gelin gördüm çok açık ve net bunu dile getirebilirim allah mutluluğunuzu bozmasın...

Son düzenleme:
maşallah cnm cok güzel olmusun peri kızı gibisin

çok güzel olmuşsun güzelim saçının dağınık topuzuna bayıldım. bir ömür böyle mutlu olursun inşallah

albümüne baktım canım gercekten cok güzel bir gelin olmuşsun peri kızlari gibisin maşallah
bir ömür boyu mutluluklar dilerim

Çok zarif bir gelin olmuşsun cnm.Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.Sevgiler

valla sende süpersin gelinliğinde
mutluluklar diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…