Gelinliğim dikildi kızlar..!

çok şık olmuş ama duvak sanki gelinliği boğdu gibi. daha sede bir duvak seçersen gelinlik daha hoş olur kanısındayım. mutluluklar...

Mutluluklarr dilerim.. çok yakışmış..
düğün günü ve kına resimlerini de bekliyoruz...

canım üst kısım gerçkten çok güsel .bende böle istiorum boyun kısmnı.fakat altla üstün arasından çok fark varmş gibi.bi gelinliğin üstünnü başkasının altını giymiş gibisn.kabarıklığı gayet güsel ama :) .bende 21 temmuzdaevleniorum

Teşekkür ederim kızlar, her noktası içime sindi Allaha şükür gelinliğimin... Gerçekten, rabbimin hayırlı geçimler vermesi en önemlisi... Yoksa her şey boş! Zor iş evlilik. Rabbim utandırmasın inşallah, cümlemizi...

syhnklm Allah hayırlı uğurlu etsin bir yastıkta kocatsın, gelin makyajı ve saçıyla tam bir peri kızı olacaksın

gelinligin güzel olmuş bende 11 temmuzda evleniyorum inşallah dügünümüz aynı güne denk gelmiş canım allah mesut etsin...

çok güzel ALLAH tamamına erdirsin inşallah ama o taç yerine çiçek takşam daha güzel olur

benim tarzim degil canim ama sana yakismis mutluluklar gelinligin cok gösterisli sade bir makyaj öneririm bide saclarini topuz yap derim ben

gelinligin güzel olmuş bende 11 temmuzda evleniyorum inşallah dügünümüz aynı güne denk gelmiş canım allah mesut etsin...

Canım inşallah her şey gönlünce olur... Mutluluklar dilerim, senin gelinliğini göremeyecek miyiz yoksa....?:dance:

Topuz yaptrcm inşallah saçlarımı, hep taç takmayı hayal ederdm düğünümde, sanırım o yüzden taç olsun istedim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…