Gelinimiz hamile:))

zuzu79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.896
0
arkadaşlar gelimizin 2 senedir bebeği olmuyordu 2 inci aşılama sonucu hamileeeeee........
allahım isteyen herkese versinnnnn.........
bende 2 inci için ugraşanlardanım sıra bende şimdi
İNŞALLAH......

ne güzel haber hayırlı olsun darısı senin benim ve tüm isteyenlerin başına cnma.s

arkadaşlar gelimizin 2 senedir bebeği olmuyordu 2 inci aşılama sonucu hamileeeeee........
allahım isteyen herkese versinnnnn.........
bende 2 inci için ugraşanlardanım sıra bende şimdi
İNŞALLAH......

tebrik ederim gelininizi allah herkese versin.bende hemen hemen 3 haftalık hamişimm

tebrik ederim gelininizi allah herkese versin.bende hemen hemen 3 haftalık hamişimm

tebrik ederim ...
bizde çok istiyoruz regl günüm 5 gün geçti benimde ama sonuç negatif çıkıcak korkusuyla test yapmak istemiyorum açıkçası ...3 haftalık sonuç idrar testinden belli olurmu acaba

tebrik ediyorum gelininizi allah tamamına erdirir inşallah bende ikinci için uğraşanlardanım inşallah allah bizlerede verir bebeklerimizi

Allah Olmayan Herkese Versin
Senide Tbk Ederim Ecrin Inş. Sağ Salim Bebeğini Kucagina Almayi Nasib Etsin. Darisida Tüm Olmayanlarin Başina.....saolun

tebrik ederim ...
bizde çok istiyoruz regl günüm 5 gün geçti benimde ama sonuç negatif çıkıcak korkusuyla test yapmak istemiyorum açıkçası ...3 haftalık sonuç idrar testinden belli olurmu acaba

canım eğer hamişsen çizgi çıkar benim 5 gün gçtiğinde silik çizgi çıkıodu.sonra 17 gün sonra hastaneye gittim ultrasyona girdim 2 haftalık hamişsin dedi.+kiminin idrara geçmiyormus:1hug:

a.sa.s
tebrik ederim ...

bence testini yap rahatla hayırlısı olsuna.s

canım allah hayırlı etsin.darısı hürreme,duyguya,d.e.s.i.r.e.ye,roseme,zelişe,hülya cancana,kapkaraya,kurnaza,bütün istiyenlere ve bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…