Gelinbaşı ve Gelin Tacı Gelinbasi kuafor arayanlara yardimci olmak adina...

Ozz_gee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2013
65
0
Merhaba kizlar,
Kismetse Agustosta dugunum , Martta nisanim var. Yaklasik bir aydir kuafor ariyorum. Bulabildim mi? Henuz hayir fakat kafamda bir kac yer ve fiyat bilgisi var. Sizlerle de paylasmak istedim. Hem ben size yardimci olayim hemde belki siz bana yardimci olabilirsiniz.

Birsen Yildiz Kuafor (Bayrampasa) => Facebook sayfasindan gordugum kadariyla makyajda bayagi basarililar. Kraylon kullandigini soylendi ama henuz gidip bakamadim. Topuzlar genelde hep benzer model ama son iki senenin Berguzel Korel den sonra tercih edilen modeli o oldugu icin bir yorum getiremiyorum. Gelin Sac ve Makyaji 300 TL. fiyat olarakta bayagi uygun kaliyor.

Perihan Abla (Bayrampasa) => Bayagi tavsiye edilmis zannediyorum artik kizi daha aktif. Fazlaca egitimlere katilmis. Henuz makyaj urun bilgisi ve fiyat alamadim. Bu kuaforun modellerine de Facebook sayfasindan ulasabiliyoruz. Makyajda iyi gorunuyorlar fakat bayagi abartiya kactiklarida olmus. Kisinin secimiylede alakali olabilir.

Kardesler Kuafor (Bayrampasa) => Yine facebook sayfasindan ulasabiliriz. Topuz modelleri harika gercekten yaraticilar. Makyaj konusunda da fena degiller. Burada kararsiz kalma nedenim yaklasik on yil once teyzem burada gelin oldu. Gercekten guzeldi ama bizlar korkunc cikmistik. Ben yaklasik 10 kisiyle gidecegim yanimda ki birinin de gergin uzgun ayrilmasini istemiyorum. Ama alternatiflerim arasinda.

SEM kuafor (Bahcelievler) => Ben modellerini oldukca begenmistim fakat prova yapmaya karsi olduklarini soyledikleri an kafam soru isaretleriyle doldu ve vazgectim. Fiyat 300 TL idi yanlis hatirlamiyorsam. Opsesyonu (takintisi) olmayanlar tercih edebilirler belki.

As Kuafor (Fatih) => Methini cok duydum ama internet sitesinde ya da facebook da kendi yaptiklari modelleri koymamislar. Ben Fatihte oturuyorum hafta sonu gidip bakicam bunun icinde bilgi veririm.

Ugurkan unisex kuafor => Burasi bence harika gelinlik fuarinda yaptigi modele bayildim muhtemelen bende oyle isteyecegim. Fakat bana cok uzak Goztepe ve Libadiye de subeleri. Sac Makyaj 500 Komple gelin paket (agda cilt bakimi kas biyik manikur pedikur ) 675 gelin ve damat komple paketi 750 TL. Bence karsida oturanlar degerlendirsinler cunku guzel bir yer.

Kizlar benden bu kadar simdilik, eger bunlarin icinden ya da farkli olarak gittiginiz bildiginiz varsa lutfen paylasin. Makyaj benim icin cok onemli mukemmel bir sac ve gelinligi bile kotu bir makyaj maffedebilir. Mumkunse porselen olsun istiyorum.... Hepimize kolay gelsin , dilerim hersey istedigimiz gibi olur.

ben ugurkan göztepede yaptırmıştm canım ve gerçekten çok memnun kaldım prova da yapıyorlar ztn yakın olanlar gözü kapalı tercih edebilirler makyajda eylem hanım saçta ümit bey

Evet Uğurkan kuaförün profesyonelliğini ve müşteri memnuniyetini çok duydum , çok isterdim ama hem bana hem nişan ve düğün yerime o kadar uzak ki... Ama Allah korusun nişanda bir tatsızlık bir olumsuzluk yaşarsam Düğünde yol falan demem giderim :) Ben bu hafta sonu bayrampaşa kardeşler kuaförle provaya gideceğim (Beğenmezsem gitmeyeyim diye de prova parasını ayrı veriyorum :) ) Size yine bilgi veririm :) Bu arada Fatih te As kuaförlede görüştüm.. Aslında sempatik insanlardı ama makyaj malzemeleri içinde Flormar, Max factor de gördüm. Gelin için ayrı kullanıyoruz deseler de içim rahat etmedi..Şimdilik bu kadar kızlar, ben de herkese teşekkür ederim.

Keşke böyle bir de Trabzon için yapılsa,bilmedikleri şehirde düğün yapacaklar için harika olurdu :KK43:

Merhaba kizlar,

Son gelismelerden haberler veriyim dedim... Kardesler kuaforden vazgectim icime sinmedi. Makyaj malzemelerine bakabilir miyim diyince makyoz bana cok anliyorsunuz heralde dedi. Anlayip anlamam onu hic ilgilendirmez ama Mac kullaniyorum , kroylan kullaniyorum diyen yerleer (Mesela Fatis te As kuafor ) araya flormarlari doldurmuslar.. Bugun SSM de Selcuk Bey le gorustum. Bakirkoy bana uzak kaldigi icin daha once hic dusunmemistim ama son care olarak gittim. Makyaj malzemelerini goremedim makyozlari ayri sanirim yokmus ama Selcuk beyin elektirigi o kadar olumluydu ki karar verdim sanirim. Persembe gunu beni mutlaka provaya cagirdi birbirimizi tanimak adina dedi. (Perihan abla kuaforle bende konustum ama prova yapmiyorlarmis bence bu bir guvensizlik ornegi). Bu yaklasimi cok hosuma gitti. Karsida oturanlarada UGurkan kuaforu tavsiye ediyorum onuda cok duydum dugun fuarinda harikalar yaratmis... Simdilik bu kadar prova sonrasinida anlatirim :) Isteyen olursa fiyat bilgilerini de veririm ama arayip kendiniz de ogrenebilirsiniz ama mutlaka gidip gorusun o pozitif elektrigi alin :)

Bende uğurkan kuaförü düşünüyorum. Fiyatları da normal bence. Ben topuz istemiyorum açık modelleri iyi yaparlarmı acaba bilemedim...

Provaya giden ya da düğünüğnde giden biri özelden de olsa biri ki fotograf paylaşırsa çok güzel olur gerçekten =) Konu hala güncel arkadaşlar, düğünlere az kaldı hala kuaförünü ayarlayan yok mu ?

Bende uğurkan kuaförü düşünüyorum. Fiyatları da normal bence. Ben topuz istemiyorum açık modelleri iyi yaparlarmı acaba bilemedim...

çok basarılılar canım guzel yapcaklarına eminim.. ztn provaya da gideceğin için hiç bi srn yaşamazsın..şimdiden mutluluklar

Provaya gittin mi Canım ? Arkadaşlar düğünden sonra unutmayın da yardımcı olun bari , baksanıza evlenenlerden çok az insan paylaşımda bulunuyor. Benim düğünüm Ağustos sonu, daha sonra evlenecek olan avrsa ben yardımcı olmak isterim, önce evlenecek olanlarda kuaförlerini paylaşsa çok güzel olur pek güzel olur :)

Provaya gittin mi Canım ? Arkadaşlar düğünden sonra unutmayın da yardımcı olun bari , baksanıza evlenenlerden çok az insan paylaşımda bulunuyor. Benim düğünüm Ağustos sonu, daha sonra evlenecek olan avrsa ben yardımcı olmak isterim, önce evlenecek olanlarda kuaförlerini paylaşsa çok güzel olur pek güzel olur :)

çok faydalı bir topic olmuş, teşekkürler....

peki siz nişanınız için nereye gittiniz? memnun kaldınız mı?

çok faydalı bir topic olmuş, teşekkürler....

peki siz nişanınız için nereye gittiniz? memnun kaldınız mı?

Merhaba,

Ben nişanım için SSM ye gittim. Memnun kalmadı değilim aslında kaldım. Fakat makyajı porselen değildi. Aksilik bu ya bir hafta öncede alnımın tepesinde beni unicorna çeviren bir sivilce çıktı :) bir şekilde ilaçtı kremdi indirdik onu ama kızarıklığı duruyordu. Makyajım onu örtmedi. ciddi bir şey değildi sadece ben bakınca görüyordum ama şimdi düşününce düğün zamanı çok daha stresli olacağım daha ciddi cilt sorunlarıyla karşılaşırsam riske girmek istemiyorum. Ayrıca o makyaj sabitleyici denen fısfıstan suratıma bir kilo sıkıldı yinede (keza kuaförden 17:00 da çıktım 23:30 da nişanı bitirdik) yine de makyajım dağılmıştı. (Orjinal MAC ile yapıldı.) Bu yüzden düğünde kryolan ve su bazlı kesin tercihimdir.

az evvel benzer konu altınada yazmıştım burayada yazıyım ne kadar çok kişi okursa belki okadar çabuk isteğime ulaşırım.ben silivride profesyonel ce makyaj yapabilen, beni bi bülent ersoya çevirmeyecek,pudra allık sprey şeklinde değilde marka ürünlerin kullanıldığı,işinin ehli olan Silivri içerisinde bi kuaför arıyorum :KK43: ama bulamıyorum yardımcı olursanız bi bilen çıkarsa dünyalar benim olur ya :KK43:

Kızlar ben de iyi bir kuaför arıyorum. Aslında nişan makyajımı yapan kuaför mükemmeldi ama me yazık ki anadolu yakasına taşınmış😔ben beylikdüzünde oturuyorum. Bu civarlarda bildiğiniz iyi bit kuaför varsa paylaşırmısınız lütfen.

Kızlar ben de iyi bir kuaför arıyorum. Aslında nişan makyajımı yapan kuaför mükemmeldi ama me yazık ki anadolu yakasına taşınmışben beylikdüzünde oturuyorum. Bu civarlarda bildiğiniz iyi bit kuaför varsa paylaşırmısınız lütfen.

Merhaba,

Alternatif olarak avcılar da Hülya&Pınar kuaför varmış . Facebook üzerinden çalışmalarını gördüğüm kadarıyla başarılı..

X