Gelin makyajı ile ilgili.....

Oncelikle Allah mesut etsin :) Gelin makyajında far kullanmak sanırım benım tarzım degıl ama bugday ten ıcın sedefli ten rengi yada cok net olmayan beyazlar kullanıyorlar..

canım öncelikle şansın bol olsun hayatın boyunca mutluluklar dilerim..bende buğday tenliyim sana önerim şeftali tonlarını kullanabilirsin parlak simli altınla kırmızı karışımı aynı tonlardada allık süper oluyo çok şık duruyo..hatta resimlerinde fark ediceksin ışıl ışıl bi gelin olucaksın..sevgiler

bende pırıltı vermesi için cecill marka far aldım her renk varın üstüne uygulanabiliyormuş ama far rengi bulamamıştım yardımlarınız için çok teşekkür ederim a.s.

bende pırıltı vermesi için cecill marka far aldım her renk varın üstüne uygulanabiliyormuş ama far rengi bulamamıştım yardımlarınız için çok teşekkür ederim a.s.

öncelıkle allah mesut etsın inş su far muhabbetıne gelıncede kesınlıkle altın rengı sedeflı beyaz kullanmalısın allıklarında seftalı ve pırıltılı portakal rengınde olmalıdır önerılerıme uyarsan pısman olmassın emın olşutarafagitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…