Gelin Makyajı için ürün tavsiyesi olan var mı? (Sıcak havada akmamas..ı vs için)

x_girl_y0

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2012
2.905
2.327
Merhabalar,

Nasipse Ağustosta Akdeniz bölgesinde düğünüm olacak. Makyaj ürünlerimi kendim alacağım fakat günlük hayatta profosyonel makyaj yapmadığım için marka konusunda pek bilgim yok. Fondoten için Kryolan marka almayı düşünüyordum fakat, makyaj sabitleyici ile de makyajın akmaması sağlanıyormuş sanırım. Peki bu durumda en iyi ve avantajlı makyaj sabitleyicisi nedir? Yüz bazı almak daha mı mantıklıdır?

Yardımlarınızı, fikir ve önerilerinizi bekliyorum hanımlar :)

makyaj sabitleyici evet süper bana da kuaförüm sıkmıştı ama neydi inan bilmiyorum gram akmadı ki haziranda evlendim bende

makyaj sabitleyici evet süper bana da kuaförüm sıkmıştı ama neydi inan bilmiyorum gram akmadı ki haziranda evlendim bende

paris kuaför makyöz dilek balcı ankarada gördüğüm en iyi makyöz bence dilek balcı ben istanbulda yaşıyorum ve işi dolaysıyla ankaraya cok sık ugrarım ankarada gördüğüm su manikürcü ve makyözün aynı kişi olması istanbulda böyle birşey yok manikür pedikür ayrı bir iş makyaj kas tasarımı ve kirpik apayrı birşey .. ankarada bu başaran tek marka ve firma çayyolu paris kuaför hem kaş tasarımı olsun hem kirpik (ipek kirpik dahil ...) hemde makyözlük adına ankara her geldiğimde gittiğim bir yer sizde tavsiye ediyorum mutlaka bir kere deneyin fiyatlarıda cok uygun ankarada iyi bir makyöz arıyorsanız dilek BALCI derim ben numarası +90 (312) 241 17 37

paris kuaför makyöz dilek balcı ankarada gördüğüm en iyi makyöz bence dilek balcı ben istanbulda yaşıyorum ve işi dolaysıyla ankaraya cok sık ugrarım ankarada gördüğüm su manikürcü ve makyözün aynı kişi olması istanbulda böyle birşey yok manikür pedikür ayrı bir iş makyaj kas tasarımı ve kirpik apayrı birşey .. ankarada bu başaran tek marka ve firma çayyolu paris kuaför hem kaş tasarımı olsun hem kirpik (ipek kirpik dahil ...) hemde makyözlük adına ankara her geldiğimde gittiğim bir yer sizde tavsiye ediyorum mutlaka bir kere deneyin fiyatlarıda cok uygun ankarada iyi bir makyöz arıyorsanız dilek BALCI derim ben numarası +90 (312) 241 17 37

sen sakın dılek balcı olmayasınn burası reklam kokuyo her makyaj konusu altına yazmıssın..şayet dılek balcı ısen kımlıgını gızlemene gerek yok bıkac foto koy begenırsek zaten gelırız şekerım :KK33:

Ben bu webitesinde verilen listedeki makyaj malzemelerini aldim. Dugunum yazindi ve hic akma olmadi. Tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
X