Gelin birbirimizi tanıyalım canlar buyrun topiğimeee :)

şimdiki aklım olsa meslek lisesine özelliklede bilişim bölümüne gitmezdim hep onun yüzünden zaman kaybettim puu onaaa

Kesinlikle katılıyorum o zamanlar bizim bölüm meşhurdu bi de üstüne para verdik okuyalım diye al şimdi ne kazancımız oldu kimse okuduğu şeyi yapmıyr herkez hamal oldu resmen açıkça söylemek gerekirse

evet yaa anca çok zeki olacan da yüksek bir üniversite kazanacanda 4 yıl sonra yüksek bir firmada işe başlıyacanda öyleee iyii olur

evet yaa anca çok zeki olacan da yüksek bir üniversite kazanacanda 4 yıl sonra yüksek bir firmada işe başlıyacanda öyleee iyii olur

Ahh ahh imkan oldu da biz mi okumadık behh ben düzene girsin istiyorum valla hayatım sarpa sardı ayrıca veterinerlik bölümü bunun için baya uygun duruyor kuzu

akıllı kızlarrr geçen bir fondöten süreyim dedim kolay kolay sürmem senede bir aklıma eserse sürerim sabah bir uyandım suratım sivilce doluu

sana ders olmuşturrr kuzuuuuuuuu ahh ahh neden sürersin ki anlamam pırıl pırıl cildin var... Bence hemen atsaydın fondötenii :S

Seni kimyacıya verek kuzu sana her çeşit oje yapar yapar dururdu artıkın

ohhh yat yatt dinlen bol boll
Hala 4 12 misin kuzu haftaya nasıl olcak iş saatin bu arada senin çeyiz ile ilgili topiğin var mıydı yaa

ne yatma ne yatma sabahın 7:30da kalkıyorum istem dışı :/
Evet kuzu 4 12yim :)
Yok kuzu çeyiz topiğim benim

ne yatma ne yatma sabahın 7:30da kalkıyorum istem dışı :/
Evet kuzu 4 12yim :)
Yok kuzu çeyiz topiğim benim

aaa kız o saatte ne işin var ayakta ben işe gidiyorum 8 de zar zor kalkıyorum mevsim değişikliğinden heralde artık uyanamıyorum
Benimki de 4 12 hala bu hafta bitmedi deyip duruyor aç sende bi topik kuzu bakalım bizdeee

Bna çabuk geçti kızzz
kuzu kim uğraşacak üşengeçliğim tuttu şuan
Resimlerini çektiğim vakit atacağım hemen
Sen açta biz bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…