Gelin Adayı Tam Bir Vaka Söyleyince Ben Kötü Oluyorum

cansu_ist

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2008
4
3
Dışardan bakan göze söze ihtiyacım var. Benimki görümcelik yapmak değil. Kardeşim evlensin mutlu olsun istiyorum. Görüştüğü hatta ciddi düşündüğü biri var. Fakat kadın yalan dolan bahaneler her türlü dolap riya. Özellerini dökmek istemiyorum fakat resmen bela yapışmış durumda evlenelim de evlenelim. Ne desem anlatamıyorum. Kadının haksız olduğu durumlarda bile kardeşim anlamsızca kadını savunuyor. Ne yapacağımı şaşırdım. İntahar edicem sen mesul olacaksından kadınlığını kullanmaya kadar her yol da var. Kardeşimde evlenmeye niyetli ve ben konuşunca geriliyoruz ben kararımı verdim diyor. Beni karşısına almaya hazır. Ben ne yapayım?

Son düzenleme:
Üstüne gitmeyin. Böyle durumlarda her zaman ters teper. Kaldı ki yetişkin bir insan kardeşiniz, siz uyarınızı yaptıysanız buna rağmen kardeşiniz ilişkisini savunuyorsa siz artık durun bence. Daha fazla ısrar etmeniz kardeşinizi kaybetmenize yol açar. Hata yapıyorsa bile hatalarıyla yüzleşecek de kendisi. Eğer sonu hüsran olursa ben uyarmıştım dersiniz, mutlu olursa da ne güzel olur. Siz gelin adayını sevmiyorsanız da mesafe koyarsınız, kardeşinizle görüşürsünüz olur biter. Ben uzak durun derim

bence söyleyeceğinizi söylediyseniz artık karışmayın ee kendi düşen ağlamaz.ayrıca aileniz ne diyor bu duruma? yani sadece böyle düşünen sizmisiniz

Bencede üstüne gitmeyin artik olurda ayrilirlarsa sizden bilir ve bunu hep yüzünze vurur ... Saten gercekten kötü birisi ise görür en yakin zamanda ozaman der Size keske dinleseydim Diye sizde l Vakitten sonra nasihatinizi verirsiniz cünkü anca ozaman dediklerinizi dinlen ve mantikli gelir

Neden bu kadar karışıyorsunuz bırakın istiyorsa evlensin o zaman sizin dediğiniz gibiyse de gerçek yüzünü görür değil mi siz öyle söyleyince tabii ki size hak vermeyecek. Seviyorlarsa birbirlerini size laf demek düşmez yani. Senin anne baban ne düşüyor tek senin düşüncen mi bu. Onlar kocaman insanlar kararlarını vermişler.

Kardeşiniz 18 yaşından küçük mü? Kaç yaşında?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…