Gel kuzum

Eylülcüm inşallah allah sağlikla kucağina almayi nasip etsin.biz seninle aynimiyiz 5+1 haftaliğiz galiba mart annesimiyiz.bu arada kaç yaşindasin merak ettim ben 28 im anne olmak için geçmi bilmiyorum.1 senelik evliyim ilk bebeğim olucak işallahhhh.

neden geç olsun bence tam yaşıa.s.

30 yaşında ve 2 senelik evliyimhaftalarımız aynı mart annesiyiz işallah benimde ilk olacak dört gözle bekliyorum canım

teşekkürler kızlar. eylül sen kendini 2009 mart annelerine eklemedinmi.şikayetlerin neler beni sıcaktanda olsa gerek çok halsizliğim bide mide bulantım oluyor sabahları.

ekleyemiyorum sibel korkuyorum şu kese kalp atışı olayları daha gerçekleşmedi ya korkuyorum zaten çok havaya girdim gerçi sizlerin dışında kimse bilmiyor ama ben bana yeterim allah tersliklerden korusun işallah bi kalp atışlarını duysam inanmayacaksın ama ne mide bulantısı nede kötü koku hiçbiri yok yemeklerden sonra biraz midem kabarıyor ögleden sonra uyku basıyor ve belim çok ağrıyor hepsi bu bilemiyorum ki içerde neler oluyor kuzum ordamı sağlıklımı (işallah) allah bu sevinci kursağımda koymaz işallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…