Gel kuzum

uxgxur ve eylxuxl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
104
1
GE L KUZUM
İçimdeki en büyük özlemimsin Geçmiş ve gelecekteki en büyük hayalimsin Gel artık kuzum
gelki Allah bana en büyük lutfu lutfetti diyeyim gel ki annelikle onurlanayım gururlanayım kuzum
Gözlerin ne renk saçların nasıl bilmiyorum Ama gelirsen biliyorum ki yumuk yumuk ellerin minicik ayakların olacak ve birde missss gibi bebek kokun
Gel kuzum gel ki minicik başını gögsüme gömüp saatlerce seni koklayayaım Mini minnacık ellerini ayaklarını öpeyim Yaradanıma Yaradanına milyonlarca kez şükredeyim
Özlemimsin yıllarca dinmeyen her geçen gün şiddetlenen özlemimsin lavlar misali içimi yakan gel kuzum DOYAYIM KANAYIM DURULAYIM
Mavimisin yoksa pembe mi bilemem ama gel ki kuzum ben herşeyi sana alayım dünyalar benim olsun
Gel kuzum geceleri uyutma beni gündüzleri oturtma ama gell sesini duyur kokunu tatdır kuzum
öNCE BİR TOHUM OL içimde büyümeni hissedeyim sindireyim varlığını kızınca tekme at ben anlarım kuzum
Vuslat vakti geldiğinde meğer insan mutluluktanda ağlarmış hemde hıçkıra hıçkıra diyeyim bayramım olsun kuzum
Aramızdaki kordon bağını kesmeden versinler kucağıma öperek temizlerim ilk banyon öpücüklerim olur kuzum yeter kigel kuzum
secdelere kapanayım oruçlar adayayım Allahıma şükredeyim tüm isteyenlere nasip et kullarını mutlu et diyeyim gel kuzum
saatlerce günlerce haftalarca aylarca uyumayayım ta ki şaçlarına ellerine bebek kokuna hasretim dinene kadar SENİ SEYREDEYİM KUZUM
Bana anne de kuzum anne deki yaşamın nefes almaktan öte olduğunu hissedeyim yaşama sebebim ol kuzum...
sevgili nasıl olunurmuş konuşmadan sadece gözlerle nasıl anlaşılırmış kokudan nasıl tanınırmış tüm dünya bir kezde senin
annende görsün kuzum
hadi gel kuzum seni böylesine özlemişken özlemin kanımda lavlar misali dolaşırken bebek kokun en büyük susuzluğum olmuşken tüm dualarım sen olmuşken daha fazla bekletme gel kuzum
HADİ KOŞ GEL....

Son düzenleme:
Ah bee canımm şuan öyle bi duygu seli yaşıyorum kiisenağlamasenağlamasenağlama
Kuzucuklarımız bizleri inşallah çok bekletmezler:emir_bebek:senağlama:emir_bebek:senağlama

arkadaşlar aynen öle aklım başımda değil idrar tahlilinden 3 gün önce yazmıştım bu mektubu ve 3 gün sonrada idrar tahlilini yaptım kuzum mektubunu almış olmalı ki hemen geldi birde kalp atışlarını duysam
bana destek olan herkese teşekküğr ederim dualarınız içinde

arkadaşlar aynen öle aklım başımda değil idrar tahlilinden 3 gün önce yazmıştım bu mektubu ve 3 gün sonrada idrar tahlilini yaptım kuzum mektubunu almış olmalı ki hemen geldi birde kalp atışlarını duysam
bana destek olan herkese teşekküğr ederim dualarınız içinde

kız senin herşeyin çift oluyor başlıkların yazdıkların.. istermisin kuzularında çift gelsin ayy ne güzel olur yaa ellerine sağlık duygular işte böyle yansıyıp bizleride yaşa boğabiliyor yüreğine sağlık tatlım

kız senin herşeyin çift oluyor başlıkların yazdıkların.. istermisin kuzularında çift gelsin ayy ne güzel olur yaa ellerine sağlık duygular işte böyle yansıyıp bizleride yaşa boğabiliyor yüreğine sağlık tatlım

işallah allah söyletiyordur olsun valla ikizde olabilir şikayet etmem teşekkür ederim canım

cooook gzlsenağlama allahım senin kuzunu sana bağışlasın inşallah.allahım isteyen herkesin kuzusunu tez zamanda sğlıkla göndersinsenağlama

X