gel artık bebişim

yabangulumZ

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.722
23
41
BEBEĞİM BEKLİYORUM

Umutlarım çok uzak göremem seni,

ALLAH'ım benim duy sesimi,

Bu çocuk sevdası bitirdi beni,

YAVRUM gel artık özlemle beklerim seni...

ANNEN ağlar,DEDEN üzülür,

Gizli gizli gözyaşlarım süzülür,

Umutsuzluk seni alır götürür,

BEBEĞİM gel artık bekletme bizi...

Hasretinle yanar kavrulurum,

Bir bebek görünce kahrolurum,

Sitem değil RABBİM senden sana sığınırım,

Yavrum gel artık özlemle beklerim seni...

Elalem çocuğuyla oynar durur,

Benimse yüreğime gam,keder oturur,

ALLAH'ım sabrım tükenir durur,

BEBEĞİM gel artık hasretle bekleriz seni...

YARATAN'ım sendendir dileğim,arzum,

Yaşım geçiyor,kalmıyor zamanım,

Dularımı,ellerimi,boş çevirme ALLAH'ım,

Yavrum gel artık özlemle bekleriz seni,

Gelde güldür artık yüzümüzü sevindir hepimizi...

EN KISA ZAMANDA İNŞALLAH (AMİİN)

DİLEK VE DUALARIMIZ SİZİNLE...senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

Şenizcanım inşallah yüce allahım seninde yüzüne bakar ve tatlı bir bebiş nasip eder

ne güzelll yazmışsın canımm inşallah en kısa zamanda bebişine kavuşmak nasip olur ...aminnnnnnnnn............herşeyin hayırlısı bebeklerimize kavuşmak dileğiyleee

bende bebiş çok istiyorum şiirin beni çok duygulandırdı yüreğine sağlık umarım allahım hepimize nasip eder bu duyguyu

senağlamasenağlama
allah ım artık görmek istiyorum meleğimin yüzünü inş hayırlısıyla en kısa zamanda kavuşuruz bebeklerimize yoksa ben bu arzuyla yanıp kül olacam kendimi bildim bileli çocuğum olsun isterim.. ya sabır nedenir başka bilmemki beni ağlatıın canım şiir çok güzel:a015:

canımmm senı boyle cok duygu yogunlugunda gormek benı cok uzdu.:çok üzgünüm:
ınsallah bızde bebıslerımıze bıran once kavusuruz canım..senağlamasenağlama

çok güsel yazmışsın çok duygulandım gerçektenn.bende bugün adet oldum üzülmicem artık takmıcam stres ypmıcam diyorum ama kendimi bu siteden burda okuduklarımdan alamıyorum sürekli hafızamda beynimde elimde deil..allahım en kısa zamanda dualarını kabul eder inşallahhh canım herkesinkiniide..

canim benim ya Allah im en kisa zamanda sana da saglikli bir ebek versin insallah...bu kadar takma nolur o zaman cok uzuluyorsun kendini yipratiyorsun..uzulmemeye calis lutfen...

Arkadaslar oncelikle sabir, rahat olalim, takinti haline getirmeyelim, dusundukce daha da cok zor oluyor.Allah herkezin gonlune gore versin.Her seyin zamanini vaktini bilir yuce rabbim, sabirla her sey olur hepimiz hamis kalicazzzz:teytey::dance: dualarinizi eksik etmeyin.a.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…