Geçmeyen vajinal akıntı

sss1s

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2024
3
1
25
Merhaba.25 yaşındayım neredeyse 15 yaşından beri sürekli sarı yeşil sümüksü ve kötü kokulu akıntım oluyor ve çok yoğun.Birsürü antibiyotik kullandım geçmiyor.Koku okadar kötü ve yoğunki insan içine çıkmaktan utanıyorum artık bana gelen kokuyu başkası da alır.Bir saat bile kuru kalmıyor çamaşırım gerçekten bıktım artık bekarım ve evlenince ne yapacağım bilmiyorum.Bunu yaşayıp kurtulan var mı nasıl kurtuldunuz?

Afedersin ama idrarını yaptıktan sonra sadece silip işi bitiriyorsan akıntı ve koku sorunundan kurtulman mümkün değil
İç çamaşır hijyenine önem vermen gerekiyor.
Özellikle pamuklu iç çamaşır giymen gerekir ve yıkamadan sonra ütülemen gerekir.

Kadın doğuma mı gittin bu arada yoksa sağlık ocağına vs mi gittin ?

Tabiyki tuvaletten sonra hijyenime önem veriyorum.Pamuklu iç çamaşır kullanırım günde iki bazen üç defa değiştirdiğim bile olur ama bunlara rağmen ve okadar ilaca rağmen geçmiyor.Kadın doğuma gittim

Akıntınızdan kültür alınmadı mı
Bakire mısınız? Haddime degıl şu sebepten sordum sadece
Alttan rahime girip sürüntülerle sorunun ne olduguna bakılabılırdi

Akıntınızdan kültür alınmadı mı
Bakire mısınız? Haddime degıl şu sebepten sordum sadece
Alttan rahime girip sürüntülerle sorunun ne olduguna bakılabılırdi
Hayır alınmadı bakireyim.Gittiğim doktorlar ultrasonla bakarak sadece soru sorarak ilaç verip yolladı.Bakirelerde kültür alınıyor mu peki?

Enfeksiyon vardir

Yoğun idrar enfeksiyonu var bende 3 sene önce oluyordu bazen yeşil bile geliyordu çözüm basit günlük ped kullan iç çamaşırın pamuklu olsun. Önce su ile yıka sonra peçete ile sil duştan duşa ben vajinamı sabunlarım sana da öneririm kokulardan arınırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…