GEÇMEYEN VAJİNAL AKINTI BEKARIM YARDIIIM

gggggulll

Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
67
5
24
GEÇMEYEN VAJİNAL ENFEKSİYON BEKARIM

Merhaba bu uygulamayı yeni kullanmaya başladım daha önce sağlık ocağı olsun hastane olsun akıntı rengim yeşil sarımtırak bir renk olduğu için ve koku olduğu için gittim mantar ve idrar yoku enfeksiyon vardı bunun için krem ve antibiyotik verdiler yaşım daha küçük lise çağındayım geçmiyor geçmiyor geçmiyor artık kendimden soğudum 2 yıldır bu durumu çekiyorum kurtulamadım fitil falan da kullanamıyorum ne yapıcam yardım edin lütfen bekarım hiç ilişkim de olmadı ya kurtulamazsam çok korkuyorum

Bol bol su iç sıvı tüket sirkeli suyla vajinanı yıka mantarı yok eder

GEÇMEYEN VAJİNAL ENFEKSİYON BEKARIM

Merhaba bu uygulamayı yeni kullanmaya başladım daha önce sağlık ocağı olsun hastane olsun akıntı rengim yeşil sarımtırak bir renk olduğu için ve koku olduğu için gittim mantar ve idrar yoku enfeksiyon vardı bunun için krem ve antibiyotik verdiler yaşım daha küçük lise çağındayım geçmiyor geçmiyor geçmiyor artık kendimden soğudum 2 yıldır bu durumu çekiyorum kurtulamadım fitil falan da kullanamıyorum ne yapıcam yardım edin lütfen bekarım hiç ilişkim de olmadı ya kurtulamazsam çok korkuyorum
taharet alırken oranı suyla yıkadıktan sonra pamuga sirke dök ve sil sonrasnda hiçbir durulama yapma her tuvalete gdısınde tekrarla

taharet alırken oranı suyla yıkadıktan sonra pamuga sirke dök ve sil sonrasnda hiçbir durulama yapma her tuvalete gdısınde tekrarla
Ya ama daha da bozar deniyor nioli yağı önerilmiş sizce kullanmalı mıyım?

Karbonatlı suyla yıka günde iki üç kere. Sık sık çamaşır değiştir, terledikçe falan. Pamuklu ve beyaz çamaşır kullan. Bu camarilari da yüksek derecede yıka tercihen ütüle bir de. Bol bol su iç, sıkan çamaşır, pantolon falan giyme. Rahat olsun. Bir süre şekerli beslenme, hamur işini azalt. Yakın zamanda antibiyotik kullandıysan probiyotik beslen. Yapabilirsen gıda takviyesi olarak da al. Yoğurt ye, kefir iç.

X