Geçmeyen, tekrarlayan vajinal enfeksiyonlar?

melllsm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2023
4
0
Merhabalar. Aylardır geçmeyen vajinal enfeksiyonum var. Çeşitli antibiyotikler, ovüller kullandım ama bir faydasını göremedim. Sadece akıntı ve yanmam var kaşıntı olmuyor. Bu konuda tecrübesi olan var mı aranızda?

Ayni durumdayim malesef gecti saniyorum ozellikle adet doneminden sonra tekrar basliyor yikanabilen ped mi alsam diye dusunuyorum

Hangi antibiyotikleri kullandınız acaba? Bir de düzenli kontrole gidiyor musunuz doktorunuz ne diyor?

Hergün düzenli 2000d3 vitamini, folik asit- b12-c, probiyotik duobalance bv almayı deneyin. Epey azaldı şimdilik. Ben bentonit kil de deneyeceğim pozitif yüklü (virüs bakteri mantar materyalleri) çekip vücuttan atıyor detox etkisi gibi düşünün.

Borik asit fitilide aldım fakat daha denemedim ondan da sonuç alırsam yazarım. İlaçlar geçiriyor ama tekrarlaması kötü oluyor.

Merhaba ben de aynı sorunla 4 - 5 yıl mücadele ettim. Artık çaresizce onunla yaşamaya alışıyordum ki bir mucize oldu ve bir vesileyle vikifarm'ın hayıt tohumu ekstraktını içtim. 3 ay. Kurtuldum çok şükür. Hatta içme nedenim de çikolata kisti idi. Ameliyat olmuştum çikolata kistinden. Tekrar etti. Hepsinden kurtuldum çok şükür. Bunu da umutsuzluğa düşmüş herkes için yazdım. Ben şifa buldum . İnşallah siz de bulursunuz diğer başlığa da yazdım aynısını. Şifa buldum hepiniz kurtulun diye heryere yazıyorum

Bu yazdığınız nedir ne kadar süre kullandınız nasıl kullandınız ?

Aktardan aldım. 2 aydır kullanıyorum. 3 ay kullan dedi aktardaki adam .
Kistlerim için. Kistlerimi bile küçülttü. Ben çok faydasını gördüm. İçinde Alsan pençesi, hayıt tohumu, Funda ... Vs var. Bana iyi geldi. Geçmeyen vajinal mantarımı geçirdi. İnan ki artık umutsuzluğa düşmüştüm. Umarım sana da iyi gelir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…