Geçmeyen mantar sorunum

ggulsahh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2022
12
1
33
Merhaba kızlar
Benim kültür testimde mantar çıktı sonra doktor fitil verdi antibiyotik verdi yan etki yaptı sonra yeniden ilaç kullandım falan yeniden çıktı şimdi ama doktor bi hap verdi haftada 1 kullan dedi yine fitil verdi bu sefer 3 günde bir ama bu kadar seyrek kullanırkende nasıl geçicek bilmiyorum bana önerebiliceğiniz bişey varmı bitmiyo sürekli tekrarlıyoda

Merhaba kızlar
Benim kültür testimde mantar çıktı sonra doktor fitil verdi antibiyotik verdi yan etki yaptı sonra yeniden ilaç kullandım falan yeniden çıktı şimdi ama doktor bi hap verdi haftada 1 kullan dedi yine fitil verdi bu sefer 3 günde bir ama bu kadar seyrek kullanırkende nasıl geçicek bilmiyorum bana önerebiliceğiniz bişey varmı bitmiyo sürekli tekrarlıyoda
Travazol krem cnm önce üstüne tanımam . Kullan bna dua edersin

Soğan suyu icersen faydası olur.. birde bu siralar tatli cok mu tuketiyorsun mantar baslamadan oncesinde özellikle

Canim bi ara ozon tedavili pedler vardi mentollu galiba icindeki mikoplari söküyomus ben zamaninda almadim doktorum önermisti keske alsaydim cok öneren olmustu bide şöyle bişeyi gözden gecir ic camasirin pamuklu olsun ayretten her yikamadan sonra ütüle bakterileri öldryomus galiba ütüleyince anti alerji deterjanlarla yikarsan daha garanti olur. Mantar nasil bisey inan bilmiyorum hic olmadim enfeksiyon 1 defa oldum oda fitil ile gecmisti..

Bi doktor söylemişti.. sekerli şeyler tuketmekte yapar diye.. yani ekstra tetikliyor demişti.. sasirmistim.. o sira şekerli seyleri çok tuketiyordum o da artisina sebep olmuştu sanirim.. hemen azalttim ve sonrasında daha hızlı iyilesme oldu ... Kronik degilse akintiniz kisa zamanda etkili olur.. sogan kurunu yapip sekeri kesince toparlamistim..

Tatlı çok değil ama çayı kahveyi herşeyi şekerli içiyorum hergünde içiyorum onlarmı tetikliyor acaba bilemedim :KK43:
Birde o sira sulandırılmış sirke ile de taharet aliyordum onunda faydası olmuş olabilir.. sekeri azaltip,sogan suyu kullanip kurtulmustum.. hangisi ise yaradi tam bilmiyorum ama..

X