Geçmeyen kasık ve bel ağrısı

eweroun

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2022
2
2
Merhabalar, mart ayından beri geçmeyen sağ kasık ağrım ve bel ağrım var. buna bazı günler karnımın sağ tarafı da ekleniyor. 2 kere dahiliyeye 1 kere kadın doğuma 1 kere de acile gittim, karın usgsi, röntgenler ve yumurtalıklarım temiz çıktı, tahliller sonucunda idrar yolu enfeksiyonu diyip antibiyotik verdiler toplamda 3 kutu antibiyotik kullandım ama ağrılarım geçmedi. İdrarımı yaparken yanma gibi bir sorunum yok en başından beri sıkıntım geçmeyen ağrılar. En son dahiliye beni ürolojiye yönlendirdi gitmek için reglimin bitmesini bekliyorum fakat bu süreçte sizlerden fikir almak istedim. Gitmem gereken bölüm üroloji mi ondan da emin değilim çünkü

Ayyy çok geçmiş olsun bende şu anda kıvranıyorum kasık ve sag kasık agrısından hadın doguma gittim zaten tüp bebek tedavi surecindeyim antibiyotik verdi aug diye başlayandan 1000 lik bugün son günü tövbe bir gram heçmedi dün saglık ocagına gittim söyledim tekrar idrar baktı tertemiz dedi nadıl geçmez bir agrıymış üşüttüm desek 3 hafta oldu delirecem sizinki geçtimi geçtiyse naptınızda geçti

merhaba, çok geçmiş olsun size de. benim ağrılarım geçmedi maalesef. dönem dönem hafifliyor sadece ve gerçekten sebebini bilemiyorum 6-7 kez doktora gittim ve her şey temiz çıkıyor napacağımı bilmiyorum

Benimde sebebi yok baskılama iğnesi adet olamıyorum ondanmı acaba bilmiyomki iki gün felan geçmişti bak dünden beri gene agrıyor ama çok şiddetli degil

Bende de gecmek bilmeyen kasik agrilari oldu. Nelere bakilmadi ki bobreklerime kanima yunurtaliklarima hatta Hpv yapildi.Bir sey cikmadi ama idrar enfeksiyonu cikti ilac kuandm gecmisti.Fakat sık sık tekrarliyo. Şu anda da var ama gebeljkle mi alakali bilmiyorum dojtor kan ve idrr tahlili yapti bisey cikmadi.Çok can sıkıci bi turlu tam anlamiyla bitmio sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…