Gecmeyen enfeksiyon

simge43

Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2023
248
23
36
Merhabalar uzun süredir idrar yolu enfeksiyonu yaşıyorum ilac kullanıyorum geciyor haftasina tekrarliyor gecen yine oldu kadin doguma gittim temiz cikti gittikten 2 gun sonra tekrar yanma sizlama başladı böyle bir sey yasayan var mi yasayan varsa neyle geciyor bilgi verirseniZ sevinirim

Merhaba cranberry diye bir takviye var trendyol eczane benzeri her yerde satılıyor onu deneyebilirsiniz 3 ay düzenli kullanın bire noil yagı deniyebilirsiniz evlimisiniz öyleyseniz çok affedersiniz ilişkiden sonra lavaboya mutlaka gidin mesaneyi boşaltın Rabbim şifa versin inşallah canim

M
Merhaba evliyim aldim takviyeden ama düzenli kullanamadim noil yagi deneyecegim sagolun

Bir ara bendede vardı. Yanmam falan çok olmuştu. Bol bol su içerek atlattım ben. İç çamaşırımı yüksek derecede yıkadım ve ütüledim. İlaç kullanmadan atlattım.

düzenli kullanın aksatmadan 3 ay sabah akşam birde lavaboya gidin mutlaka bebiş istemediğiniz zaman birde su günde en az 3 litre su için yaz kış çorapsız gezmeyin sakın inşallah geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…