Algoloji - Ağrıbilim Geçmeyen Baş Ağrısı

Mensure Hanm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2022
9
-6
31
Selamlar,

Yaklaşık 1 2 aydır çok sık başım ağrıyor ve kolay geçmiyor, sürekli yorgunum ve uyukluyorum hiç dinç hissetmiyorum kendimi. Antideprasan kullanıyorum. Ondandır dedim ama anlamadığım şekilde sağlıksız hissediyorum hanımlar. Dahiliye mi beyin cerrahi mi bakması lazım. Bilemedim. Hangi alana randevu alayım. Baş ağrım, halsizliğim ve sürekli uyuma problemim geçsin artık istiyorum

Beyin cerrahına gidin mr çeksin bir sorun yoksa farklı durumlar değerlendirilir içiniz rahat etsin. Ben de migren var 10 gün durmadan ağrıdığını bilirim baş ağrısı çok zor bir şey geçmiş olsun

Belki tansiyonunuz çıkıyordur. Dahiliyeye gidin. Gitmeden önce de 3-4 gün sabah akşam tansiyon ölçtürün not edin. Onunla gidin.

Benimde ergenlikten beri sürekli başım ağrır bi dönem hele dayanılmazdı. Ağrı kesicilerlede pek aram yoktur dayanılmaz olunca kullanırım. Çok dra gittim nöroloji falan da, ama anti depresan verip yollarlardı ergenlikte. Kullanmadım hiç. Sonra boyun düzleşmesinden olduğunu anladım drumda öyle söyledi. Şuan ne zaman başım ağrısa su eksiğim vardır diye bol su içiyoeum gerçekten iyi geliyor bana. Siz bi drlara görünün inşallah başka sıkıntı yoksa bol su için. Geçmiş olsun.

Nöroloji'ye gidin. Aşırı yorgunluk beynim sanki basınç var sıkışıyor hissi vardı. Aşırı yorgunluk bitkinlik. Gerilim tipi ağrı olduğu anlaşıldı bir ilaç verdi kontrol altında hala kullanıyorum. Önce ağrınızın sebebini bulun. Uykunuzu düzenli ve derin uyumanız lazım. Hala bile uykumu alamazsam hissettiriyor. Sağlıklı beslenme magnezyum takviye alabilirsiniz. Antidepresanlar da etkisizse değiştirilebilir. Yoga, yürüyüş yapabilirsiniz. D vitamininze de baktırabilirsiniz. Geçmiş olsun

Merhaba arkadaşlar bnmde doğumdan sonra iki üç ayda bir baş dönmesi Mide bulantısı göz bulanıklığı ve ardından afedersiniz ishal oluyorum bnm gibi bu durumu yaşayan oldu mu acaba çok kez doktora gidip geliyorum ama hiç o şikayetimle gitmedim

Merhaba canım bende mr çektim sonucunu bekliyorum on gündür başım ağrıyor ve boyle boynum çok yanıyor agriyo bacağıma da vuruyor

Senin boyun düzleşmeni nasıl anladin
Bana sorduğunuzu tahmin ederek cevaplıyorum böyle enseden başımın ortasına doğru ağrı oluyordu gayri ihtiyari boynumu sıkma hissi geliyordu masaj yapar gibi. Sonra dahiliyeydi galiba tam hatırlamıyorum, gittim. Film falan da çektiler baya byun düzleşmesi varmış. Şimdi iki çeşit ağrı oluyor enseden başlayınca hemen egzersizlerimi yapıyorum ki hergün düzenli yapmak lazım ben unutuyorum. Yok eğer genel bi ağrı olunca gergin olduğumda sinirlendiğimde oluyor bol su içiyorum. Yani ben öyle kendimi rahatlatıyorum.

Benim boynumdan omuza sonra bacaklarıma vuruyyo kalçamada vuruyyo en sonunda anlim ortası bı bakıyorsun kafamin ortası.doktora giitim nöroloji mr istedi artık komple mr bilmiyorum sonuçlar çıkmadı daha, ve çok ağrım var valla boynum ağrıyor yanıyor böyle içine tuz koymuşlar öyle yanıyor agriyo

Çok geçmiş olsun, ileri derecede boyun düzleşmeleri sıkıntılı biraz. Bi boyun için falan da film isteyin. Egzersizleri falan iyi geliyor, aslında rahatsızlık yoksa da yapılmalı boyun diz dirsek egzersizleri. Netten bi bakın.

Teşekkür ederim canım deneyecem sol bacağım agriyo ya çok değişik bir şey.isteyecem film

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…