Gecikmenin 3. günü bu değer normal mi?

Jesille

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2007
46
2
Merhaba herkese...

Adetim 3 gün gecikince kan testi yaptırdım, Bhcg 46,7 çıktı.
Sizce endişelenmeli miyim?

Durumu böyle olan var mı aranızda?

Teşekkürler hepinize.

merhaba cnm 3ün üzerindeki değerrin olumlu olduğunu biliyorum ama sen yinede dr.muayene ol.

bence normal yeni gebelik olduğu için öyle hamilleliğin tadını çıkar 2 günde bir 2 katın açıkması önemli

Epeyce bir okudum burada yazılanları, genelde herkesin çok daha yüksek değerleri var... Ben de çok endişe ettim :KK43:

Epeyce bir okudum burada yazılanları, genelde herkesin çok daha yüksek değerleri var... Ben de çok endişe ettim :KK43:

Sakın endişe etmeyin, geç döllenme olmuştur büyük bir ihtimalle. Benim adetim 1 gün geçince değerim 72 idi.
Önemli olan 2 günde bir 2 ya da 3 katına çıkıyor olması. Sorunsuz güzel bir hamilelik geçirin inşallah.

beta hcg oranı kişiden kişiye değişir doktor sana hamilesin demedimiki sen kaygı çekiyorsun

Merhaba herkese...

Teşekkürler hepinize.

tatlım geç yumurtlama yada geç döllenme olabılır pozitif düşün..bnm 5.gün 1230 çıktı ama yumurtlamama cok gec deıl bılıorm...ıkı gun sonra mutlaka tekrarlat..hayırlıu olsun..bende yarın gdıcem yarın 10.günüm

ewet ılk çıkan değer önmlı deıl onmlı olan 2 ye katlanması cnm..endişe etme.

Yarın tekrar edicem kan testini.
Henüz doktora gitmedim, yarınki sonucu da alayım öyle gideyim diye düşündüm.

Ama zaman geçmiyor :KK43: Sürekli endişe içindeyim.

Yarın tekrar edicem kan testini.
Henüz doktora gitmedim, yarınki sonucu da alayım öyle gideyim diye düşündüm.

Ama zaman geçmiyor :KK43: Sürekli endişe içindeyim.

canım hamilesin işte neden tedirgin oluyosun ki??? benim 10 gün gecikme sonunda 280 çıkmıştı. o yüzden için rahat olsun... Hayırlı uğurlu olsun bebişinnnnnnn :)))

kızlar benimde reglime 3 günüm var bhcg me baktırdım 26,27 çıktı banada değerim çok düşük geldi?sevinsemmi üzülsemmi bilemedim.....

kızlar benimde reglime 3 günüm var bhcg me baktırdım 26,27 çıktı banada değerim çok düşük geldi?sevinsemmi üzülsemmi bilemedim.....

sevin bence 3 gün kala 26 iyi bir değer ama 2 gün sonra tekrarla mutlaka

2 gün sonra tekrar kan testi yaptırdım. 90 çıktı.
İyi gidiyor mu dersiniz?

Allahım bu endişe hiç bitmeyecek galiba

bu çok iyi hbr cnm.bu hamılesın demek benım 2.hamileliğimde reglıme 2 gun kala 84 çıkmıştı ve hamileydım.bende kan pıhtılaşması olduğu için bebeğimi kaybettım şimdi 3.ye inş hatta ben bugün yıne kan testı yaptım bakalım benım de değerim arttımı?

İyi gidiyor mu dersiniz?

Hayırlı olsun canım endişelenme..Hadi gözünüz aydın..

canım benim 3 gün varken 6,57 çıkmıştı.Çok şükür güzel bir şekilde arttı. bence değerin gayet iyi.2 günde bir tekrarla 1-2 sefer 2 kat ya da daha fazla artarsa problem yoktur.hadi hayırlı olsun..

İyi gidiyor mu dersiniz?

Arkadaşllar 90 çıktıntan 2 gün sonra yani 05 Mayıs'ta yine kan testi yaptırdım ve 292 çıktı. Ondan sonra bir daha yaptırmadım. Şimdilerde değerimin 1500'lerin üstünde olması gerekir. Ama ben hiçbirşey hissetmiyorum :KK43: Ne bulantım var, ne de başdönmem. Göğüslerim yok denecek kadar az sızlıyor. Yani kısaca hiçbirşey hissetmiyorum... :KK43: Soktor ayın 13'üne çağırdı keseyi görmek için ama zaman geçmiyor... Sizler ne hissetmiştiniz bu dönemlerde ?

Teşekkür ederim tekrar

Arkadaşllar 90 çıktıntan 2 gün sonra yani 05 Mayıs'ta yine kan testi yaptırdım ve 292 çıktı. Ondan sonra bir daha yaptırmadım. Şimdilerde değerimin 1500'lerin üstünde olması gerekir. Ama ben hiçbirşey hissetmiyorum :KK43: Ne bulantım var, ne de başdönmem. Göğüslerim yok denecek kadar az sızlıyor. Yani kısaca hiçbirşey hissetmiyorum... :KK43: Soktor ayın 13'üne çağırdı keseyi görmek için ama zaman geçmiyor... Sizler ne hissetmiştiniz bu dönemlerde ?

Teşekkür ederim tekrar

Benimde öyle olmuştu sonra da öyle devam etti..Keseyi görünce ve kalp atışlarını görünce rahatlarsın biraz daha ama bence doğana kadar hep tetikte olacağız :KK1:

Merhaba herkese...

Teşekkürler hepinize.
Merhaba canım
Benim de gecikmenin 3.gününde 46 çıkmıştı.Gayet normal.Önemli olan artış.Hayırlı olsun:KK71:

Teşekkür ederim tekrar

İyi gidiyor mu dersiniz?

Bunları okumadan yorum yapmıştım.Değerlerimiz tamamiyle aynı gitmiş:KK9:
Hayırlı olsun tekrardan

X