Gecikmenin 1. Günü betahcg degeri

ggzzd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
72
11
29
Kızlar adet gecikmesinin 1 ve 2. Günü betahcg testleriniz kac çıktı yarın benim 2. Gün olacak gecikmenin düşük çıkar diye korkuyorum 3 seferdir yaptığım testler silik çizgi çıkıyor her biri 1 tık daha koyu oluyor ve daha hızlı çıkmaya başlıyor o yüzden değerleri merak ettim

Herkesde ayni olmuyor da ortalama kaç çıkıyor merak ettim testim silik çıkınca ben baya düşük bekliyorum aslında ondan çok heyecanlıyim vede beklediğim gibi olmayacak diye de korkuyorum
Merhaba gecikmenin 2. Gününden sırayla böyle çıktı şu an 9 gün oldu gecikmem tam

Herkesde ayni olmuyor da ortalama kaç çıkıyor merak ettim testim silik çıkınca ben baya düşük bekliyorum aslında ondan çok heyecanlıyim vede beklediğim gibi olmayacak diye de korkuyorum

Fotoğrafı yükleyemedim
Gecikmenin 2. Günü 155,23
4.günü 306,3
9.günü bugün 2030

Korkunu anlıyorum inşallah güzel sonuçlansın , benim değerim 65ken olan testi yüklüyorum bak o da silikti

Herkeste aynı olmuyor biliyorum da merak ettim yarın test vereceğim korkuyorum sizin güzel ilerlemiş keseyim görürsünüz gittiğinizde doktora
Merhaba inanın bende korktum sürekli hala korkuyorum çok normal eminim sizin de artmıştır epey ben bol bol yoğurt avokado ve ceviz tükettim, bu arada hala korkuyorum lavaboya gittiğim de bile kan görmekten vs 🙏🏻🥹

Merhaba inanın bende korktum sürekli hala korkuyorum çok normal eminim sizin de artmıştır epey ben bol bol yoğurt avokado ve ceviz tükettim, bu arada hala korkuyorum lavaboya gittiğim de bile kan görmekten vs 🙏🏻🥹
Bende öyleyim tuvalete her gittiğimde leke görcem diye aklım gidiyor bayramın 1. Günü gördüm 2 damla kahverengi leke qrkasi gelecek diye çok korkuyorum

Kızlar bugün benimde regli günüm dün kaset testte cıktı bugün kan verdim 223,49 değerim geçen ay kimyasal yaşadım 5,9 la öğrendim ve adet oldum hemen hamile kalmam şaşırttı inşallah sağlıklıdır

Kızlar bugün benimde regli günüm dün kaset testte cıktı bugün kan verdim 223,49 değerim geçen ay kimyasal yaşadım 5,9 la öğrendim ve adet oldum hemen hamile kalmam şaşırttı inşallah sağlıklıdır
İnşallah sağlıkla kucağına alırsın 2 gün sonra 2 katına çıkacakmı diye bak bi çıkarsa sıkıntı yoktur değerin çok güzel cunki

X