GECİKMEDEN SONRA LEKELENME LÜTFEN YARDIMCI OLUR MUSUNUZ !!

Dilos14

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2020
231
87
28
Merhabalar. En son 4 şubatta regl oldum 24 günde bir regl oluyorum ben... 16 şubatta bi kanama başladı ama günlük damla damla şeklinde 10 gün sürdü daha sonra birden kesildi. bu kanama esnasında kanamanın 8. Günü biraz daha yogun geldi onun dısında günlük 2-3 damla..28 şubatta regl olmam gerekiyordu ama bugün 10 gün geçti ve hala gelmedi. Şunuda söylim daha öncede ara kanamalarım oluyordu ama günüm geldigi zaman normal reglim geliyordu. Doktorum bu ara kanamalar icin ara ara olabilir normal demişti. Gecikmenin 3. Günü Beta hcg baktırdım ama bebek falan çıkmadı. Dayanamadım bügünde gidip baktırdım yine yok beta hcg dısında ultrason ve bi kac test daha yapıldı hic bir sorunda çıkmadı ve akşam üzeri çok az bir şekilde lekelenmem oldu sonra devamı gelmedi regl olucak mışım gibi sancım ve bel ağrım var bi kac gün öncede karnıma iğne batırıyorlarmış gibi bi his ve bel agrım vardı ama bugün hepsi geçti o ağrıların yerini başka ağrılar aldı sol bacağım çok ağrıyor çekiliyor gibi hissediyorum sabahtan beri göğüslerime dokunamıyorum buna benzer bisey yaşayıp hamile olduğunu öğrenen oldumu lütfen yardımcı olun ne yapıcagımida bilemiyorum... bu arada doktor adet söktürücü vermek istedi ama şuan icin onu kullanmak istemiyorum.. yardım edin lütfen

X