gecikme ve kasık ağrısı

NHLTLG

Rabbim korusun meleğimi..
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2006
956
4
40
arkadaşlar bugun gecikmemin 4.günü ama 1 haftadır ciddi kasık ağrım war sanki gaz sıkışması gibi dayanamıyorum bazen ilaç almaktan korkuyorum test bu kadar erken sonuçlamaz fikri yada önerisi olan var mı?

canım fortel erken gebelik testi var o kesin sonuç veriyor bi dene istersen bugün:)

Ya kızlar korkuyorumda çünkü 3 ay önce kimyasal gebelik oluştu düşük oldu testi olumlu aldık 3 gün sonra kanama geldi yıkıldım acele etmekten korkuom şimdi bu şiddetli ağrı ürküttü beni ??

Ya kızlar korkuyorumda çünkü 3 ay önce kimyasal gebelik oluştu düşük oldu testi olumlu aldık 3 gün sonra kanama geldi yıkıldım acele etmekten korkuom şimdi bu şiddetli ağrı ürküttü beni ??

olurmu korkma hatta bir an önce öğrenki eğer gebeysen doktoruna gidip önlemini al canım. çünkü önceden düşük yaptıysan artık çok daha dikkat etmek gerekir.Hadi korkma negatif çıkarsada üzülme Allah inşallah yardım eder:Saruboceq:

Amin canım ya tşk ederim haklısın erken tedbir almak lazım

işteeee sonuçççç : POZİTİF az önce test yaptım kısa sürede çok belirgin çizgim çıktı yarın sabaha doktoruma rand. aldım bile :) yinede çok sevinmek istemiom malum daha önceki olayda hevesim kursağımda kalmıştı

teşekkür ederim arkadaşlar..

işteeee sonuçççç : POZİTİF az önce test yaptım kısa sürede çok belirgin çizgim çıktı yarın sabaha doktoruma rand. aldım bile :) yinede çok sevinmek istemiom malum daha önceki olayda hevesim kursağımda kalmıştı

tebrikler gözün aydın inşallah bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip eder Allah'ım:Saruboceq::ecrin_bebek:

Amin canım teşşekür ederim allah olmayanlara da versin

çok güzel Allah kucağına almayı nasip etsin bizlerde inşallah...İnşallah hiç bir sorun çımaz :nazar:

allah razı olsun canım benim.. sizede nasip olsun inşaalah

çok sevindim canım Allah tamamına erdirir inşallah sağlıkla dünyaya gelirkaydirigubbakcemile2

amin canım hepimizi ve hepimizin meleklerini korusun ...

rabbim salıcakla kucağına almak nasip etsin inşallqh

mrb bişi sorucam ee bu doğum kontrol hapları bittikten sonra adet olunması gerekmıyormu? benım bu konuda çok kafam karıştıda :KK70:

X