Geciken ve gelmeye niyeti olmayan reglim

Turunc chemist

Cafuné 🙏
Pro Üye
22 Eylül 2022
5.544
15.585
Selamlar arkadaşlar.
Hızlı özet geçeceğim. Kürtaj sonrası yaklaşık 8 ay falan olacak. Son 1 2 aydır ufak ufak korunmayı bıraktım. Ancak kasıtlı yumurtlama günlerimde ilişki yaşayarak değerlendirmedim. Şans kısmet diyerek ilerledik. Geçen ay reglim 6 gün gecikti mevsimsel olduğunu düşünerek umursamadım gayet normal bir regl geçirdim.
En son 17 haziranda regl oldum. 17 temmuzda tekrar olmam gerekiyordu. Olmadım ama regl kramplarım ara ara geliyordu hep ' tamam şimdi oluyorum ' diye gidip ped taktım.
Gecikmenin 3.günü devlet hastanesinde mide sorunları şikayeti ile gittiğimde doktor reflü yada gebelik dedi. Test yapıldı sonuç 0 çıktı.
Yakında regl olursun dedi sadece mide koruyucu kullan dedi gönderdi.

Reglimin 9. gün gecikmesinde hafta içi tekrar kan verdim bu kez özel hastanede verdim çünkü hala regl olacak gibi kramplar yaşıyorum ama olmuyorum. Aşırı akıntım var su gibi, hatta bazen öyle bir akıntım oluyor ki çamaşırım ıslanıyor diyorum altıma mı işiyorum napıyorum.
Özel hastane sonucu 1 çıktı.
Ve sonuç olarak bugün 13.günüm. Hala tık yok, ara ara kramplarım var. Takvime göre 4ü yumurtlamammış ben 3ünde korunmasız ilişki yaşamışım. Kadın doğuma 15.günüm dolduğunda gitmek istiyorum ancak artık kestiremiyorum. Kist midir, gebelik mi bilmiyorum. Ancak benzer durumu yaşayan birisi varsa umarım beni de aydınlatabilir. Çok teşekkür ediyorum
:KK52:

X