Geçici kızlık dikimi.

Mrvdnc99

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2015
7
3
34
Kızlar bakıyorum son zaamanlarda bu konuya dair paylasım yapan gerçekten cok az kalmıs.
Cok fazla arastırdım ama hala kararsızım geçici mi kalıcımı daha garanti anlamadım..
Yaşayan yaptıran bırılerı yok mu yardımcı olcak ?

evet bu konuda acik kartla oynaman daha dogru. tabi bunu yuzune vurmayacak birini bulman gerekebilir

Zor bir durum umarım karşındakini kandırmıyorsundur. Çünkü bazı erkekler kendilerini evlenene kadar bu şeylerden korur eğer nişanlın öyle biriyse bence hayatından çık adamın ama oda daha önce başka kadınlarla ilişki yaşamışsa o zaman diktir derim.

Anca eleştirin... Sizde kızsınız ya ilerde kız çocuğunuz olur Allah korusun böyle bi olay yaşar, uzaktan eleştirmek ne kadar kolay. İnsanların kandırılmış olabileceği hiç aklınıza gelmiyo dimi? Beni de nişanlım kandırmıştı "evlencez zaten bu yaz yapalm nolucak" blmem ne. Ee tabi yıllarını da bu ilişkiye vermce bi parça güveniyo insan. Ama kendisi evliliğe hazır olmadığnı söyledi ve bitirdi. Üzerinden 3 yıl geçti şuan başkasıyla evlenicek. :) Hadi beni de eleştirin.
Neyse.. M Mrvdnc99 canım bende diktirmeyi düşünüyorum. Eğer istanbul'da isen var internetten biraz araştırdım. Henüz gtmedim ama gidecğim bi sende araştır istersen. Hatta bu şekilde diktirip evlenen varsa bize bilgi verirse çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dalga mi geciyosun? Kimse kimseyi burda kinamiyor, insanlar gayet dogru bir sekilde cevaplar vermisler. Yok kinamayin basiniza gelir, oldu canim demekki sen cok kinadin bakire olmayanlari??
Niye senin aklin yok muydu o zaman? Niye bile isteye yaptigin sey icin "nisanlim beni kandirdi" diyosun?

Neyse ister diktir ister diktirme beni alakadar etmez. O seninle esin arasinda ama kalkip da kendi isteginle yaptigin sey icin "kandirildim" deme. Ve millete de kinamayin basiniza gelir, cocugunuzun basina gelir diye de beddua etme, bu sana kalmamis..!

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli bir yaran var bu kadar köpürdüğüne göre. :) sende ben temiz kızım bn temiz kadınım ayaklarına yatanlardansın. Ve evet zamannda derdim nasıl evlenmeden yapıyolar diye. Söylediğim herşeyin arkasındayım. Evet söyledim evet yaptım. Evet ben isteyerek yaptım belki, ama sonunun böyle olacağını bilemezdim. Biz birlikte olduktan 4 ay snra bana evliliğe hazır olmadığını söylüyo hatta uzun zamandır ayrllmak istediğini ama söyleyemedğini belirtiyo ve gidiyo. Bide yaşattkları için özür diliyo.. Ee benim durumum nedir burda? Ben evlilik hazırlıkları yapıyodum nişanlıydım ben Türkçe biliyosun heralde dimi? Ne kadar senin gibi bu tarz eleştiren varsa zaten gerçek hayatta en adi işlere bulaşan fesatlardır. Ordan oturup dürüst kızım ben temizim ayaklarına yatma ya. Gereksiz.

Bunları duydukça aşırı üzülüyorum malesef nekadar çağ atlarsak atlayalım erkeklerin bakirelik konusundaki fikri değişmiyor kendileri kızlarla oynayıp her haltı yiyo el değmemiş çiçek arıyo kız bırakmadılar ki ortada, ben sanmıyorum kabullenen bi erkek bile en küçük tartışmada başa kakar, bisürü tanıdığım var bu operasyonu geçiren herkese
saygımız sonsuz sonuçta herkes hesabını
Allaha verecek. Bence yorum yapmamak en mantıklısı yanlış bi sözümüz başımıza gelmesine sebep olabilir Allah korusun.

Arkadaşım sen dürüstçe söyle .
Seni asla kınamam çünkü insanız hatalar bizim için .
İstemezse seni zaten sevmemiştir .
Sende hayatına bakarsın .
Böyle şeyleri çok gereksiz buluyorum .

olmuşla olmuşe çare yok demişler kızlar bosa kırmayın birbirinizi

Bence evleneceginiz insana hic bisey söylemeyin isterse dünyanin en anlayisli erkegi olsun ! Biz türküz sonucta darimiz tutuyor gün gelir en kücük kavgada basina kalkar susar kalirsin. imkaniniz varsa diktirin hic kimseyede anlatmayin en iyisi!

Bencede kimseye anlatmamalisin bu senin ozelin ve kimse bilmemeli.Buraya yazmissin ve yedi kat yabanci insanlar bile yapmasaydin etmeseydin acikca soyle bilmem ne diyorlar.Evlenecegin adama soylesen kim bilir neler olacak...Suan sen durumunu elestirmeleri icin bir yazi yazsaydin bir derdim var bolumune yazardin.Ama konun genital estetik bolumunde.Arkadaslar estetik konusunda yardimci olmaktansa,sirf elestirmek icin cevap yazmislar ne kadar ayip.Karsinizdaki kisinin ne yasadigindan ettiginden size ne?Size sadece bildiginiz diktirdiginiz bir doktor var mi gibisine sormus.Yoksa yazmazsin gecersin.Elestirmek icin yaziyorsunuz ne kadar bos seyler ya.

Arkadaşlar ilk geceyi bu ameliyatı geçirmeden nasıl geçirebiliriz? Ben küçükken kaza geçirdim maalesef kızlıpım bozuldu. Bir arkadaşım ilk gecenizi adet gününe getirmekten bahsetmişti bu nasıl olabilir? Böyle bişey varsa o zaman bu operayonu geçirmeye gerek yok gibi geliyor bana.

Adetliyken iliskiye girilmez benim bildigim.erkek de istemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…